London School Of Commerce


LSC, lisans programları, yüksek lisans programları, MBA, DBA, Doktora ve Profesyonel Doktorlar da dahil olmak üzere bir dizi köklü işletme ve yönetim programı sunan kapsamlı bir eğitim kurumudur. LSC’nin 1998’deki kuruluşundan bu yana, Malta, Colombo, Kula Lumpur ve Dakka’daki kampüsleri ile desteklenen küresel ölçekte genişlemiştir. LSC, yaşam boyu öğrenmenin, inovasyon eğitiminin, girişimciliğin ve liberal sanatlar eğitimindeki küresel zihin anlayışıyla uluslararası ve küresel başarıya ulaşmıştır.

MBA programındaki zorunlu dersler, öğrencileri Muhasebe, Finans, Pazarlama, İnsan Kaynakları Yönetimi, Stratejik Yönetim vb. gibi çeşitli iş alanlarına tanıtmak için tasarlanmıştır. MBA programlarındaki öğrenciler, Finans, Pazarlama veya Uluslararası alanda uzmanlaşma seçeneğine sahiptir. Londra'da MBA almanız kariyerinizin potansiyelini ve kalitesini büyük ölçüde artırabilir. Dünya çapındaki işverenler tarafından saygı duyulan uluslararası bir nitelik sağlar.


Londra'da MBA süresi: 1 yıl

Kurs ücreti: 6,950 £ (MBA 12 Ay)

 

Başvuru için gerekli olan belgeler

- Tanınmış bir üniversiteden en az 2.2 derece (İngiltere Lisans (Hons) derecesine eşit olmalıdır)

- En az 21 yaşında olmak

- İlgili iş tecrübesi / mesleki yeterlilik ile olgun öğrenciler (21 yaş üstü)

- Diğer tüm bileşenlerde veya eşdeğeri tanınmış İngilizce yeterlilik derecesinde en az 5.5 olan minimum genel IELTS puanı.

 

Daha detaylı bilgilendirme için Bilgi Formu'nu doldurabilir veya Kadıköy'deki Truva Yurtdışı Danışmanlık ofisimizde danışmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.