İş İngilizcesi (Business English)

Yurdışında iş ingilizcesi  eğitimi, kişinin istediği alana göre alması gereken bir eğitimdir. Meslek için mesleki İngilizce öğrenilmesi gerekirken günlük konuşmalar için Genel İngilizce ya da eğitim için Akademik İngilizce eğitim programları tercih edilmelidir. Bu yüzden İş ingilizcesi öğrenilirken; formal kalıplar, iş deyimleri ve kısaltmalar önemlidir. Kullanılan İngilizce kelimeler çok önemlidir. Eğer bir iş insanı olmak istiyorsanız bu kurs tam size göre!

Mesleki İngilizce kurslarımızda; konuşma, anlama ve yazma gibi yabancı dil becerilerinizi geliştirmek ana amaç olmak üzere farklı kültürlerle etkileşim de bir amaç haline gelmiştir. Konuşma, anlama ve yazmaya ek olarak mesleki yönde yapılabilecek aktivitelere adayları hazırlar. Bunlara örnek vermek gerekirse; bir konferansı anlamak, bir sunum yapabilmek ya da bir iş müzakeresinde bulunabilmek...

Kursun Kazandıracakları:

- Aksansız, temiz bir İngilizce,
- İletişim becerilerinizin ilerlemesi,
- İş tabirlerini, kısaltmlarını ve deyimlerini öğrenme,
- Müzakere ve iş toplantıları teknikleri
- Güncel konular hakkında yorum yapabilme yetkinliği,
- İkna kabiliyetinin gelişmesi,
- Ve en önemlisi, özgüven.

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/61259790ffc32cbae627d8fae16aca95.png

London School Of English - International Business Management İngilizce Kursu

İngiltere'de Uygun Fiyatlı Sertifika Programı

detay
Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu