Malta Yaz Okulları

Malta Yaz Okulu

Malta yaz okulları  yaz aylarında dünyanın en çok tercih edilen okulları arasındadır. Öğrencilerin Malta’yı tercih etmesinin nedeni, hem Türkiye’ye yakın oluşu hem de okulların verdiği kaliteli eğitim ve sosyal aktivitelerle adını duyurmuş olmasıdır. Malta yaz okulları, öğrencilerin yaz tatiline gireceği dönem yani Haziran ayının ortalarında başlar ve okul tarihlerinin başlayacağı döneme kadar devam eder.  

Malta yaz okullarında yeni kültürler, yeni yaşam alanları ve yeni arkadaşlıklar deneyimleyeceksiniz. Malta yaz okullarını her yıl dünyanın birçok yerinden öğrenciler tercih etmektedir. Sınıfta verilen eğitimi hep birilikte alacak, maksimum 15 kişinin olduğu sınıfta kısa sürede samimi olacaksınız. Bu durumda yeni kişiler, kültürler, gelenekler ve yaşam tarzlarını öğreneceksiniz. 

Malta Yaz Okulu Konaklama

Malta yaz okullarında konaklama okulun sağladığı; aile yanı, yemekli rezidans ve paylaşımlı odalarda tam pansiyon konaklama şeklindedir. Diğer konaklama türleri ise öğrencinin tek başına kalabileceği rezidans ya da paylaşımlı öğrenci odalarıdır. Bu konaklama yöntemleri de tamamen öğrencinin yaşına ve gelişim seviyesine göre hazırlanmış, çeşitli yöntemlerle gözlem altında olan alanlardır. Bu konaklama türlerinde kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği verilmektedir. 

Malta yaz okulu için yeşil pasaport sahibi ya da Schengen vizeniz varsa herhangi bir vize başvurusu yapmanıza gerek yoktur. Çünkü bu pasaportla maksimum 12 hafta yaz okullarında bulunabilirsiniz. Fakat yeşil pasaportunuz ya da Schengen vizeniz yoksa eğer, Malta’nın resmi olarak çalıştığı vize merkezlerine giderek başvuruda bulunmanız gerekiyor. 18 yaşı doldurmamış her öğrenci, Malta’ya öğrenci vizesi başvurusu yaparken ebeveynlerinden birisiyle gitmelidir. Malta’ya öğrenci  vizesi başvurularının tarihleri oldukça önemlidir. Yaz aylarında yoğunluk yaşanacağı için, başvurunun erkenden yapılması gerekir.

Truva Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak, öğrencilerimizin evraklarını titizlikle ve 27 yılı aşan bir zamanın vermiş olduğu tecrübeyle hazırlıyoruz. Vize başvuru formunuzu doldurduktan sonra en uygun olduğunuz tarih için randevu alıyor, öğrenci vizenizin başvurunuza sizleri hazırlıyoruz.

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız


https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/4188239df6f9ba9f5f8fb35f0af7efea.png

St. George's Bay

detay
https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/767a3b3f860124e8a2d6f82238363764.jpg

St Julian's Yaz Okulları

detay
https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/5d7b9ce8500874d9f8e5f8f559b425e0.jpg

St. Paul's Yaz Okulları

detay
https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/16606c0e2b3e2b019eae84554f884fd8.png

Salini Bay Yaz Okulları

detay
Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu