University of Economics and Human Sciences in Warsaw (VIZYA UNIVERSITY)

 

VİZYA ÜNİVERSİTESİ (UNIVERSITY OF ECONOMICS AND HUMAN SCIENCES IN WARSAW)

Üniversite 2001 yılında kurulmuş olup ana kampüsün kuruluş yılı ise 2003’tür. Rektörlük, fakülte dekanlıkları, kütüphane, Lisansüstü Eğitim fakültesi, öğrenci işleri, burslar ofisi, bilgi teknolojileri bölümü ve laboratuvarlar ana kampüste bir arada bulunmaktadır.

Üniversite pek çok uluslararası öğrenciye ev sahiplüğü yapmaktadır. Akademik mükemmeliyetçi ve  ileri görüşlü bir eğitim anlayışına sahiptir. Başkent Varşova’da bulunan Varşova UEHS, öğrencilere sunduğu eğitim olanaklarını her geçen gün artırmaktadır. Vizya Üniversitesi, ayrıca Polonya’nın tanınmış en büyük ikinci özel üniversitesi unvanına da sahiptir.

 

Başkent Varşova, hem tarihi dokusu hem de modern şehir hayatıyla öğrencilerin deneyim yaşayacakları en güzel şehirlerden biridir.  Ayrıca Varşova’da pek çok üniversitenin bulunması sayesinde öğrenciler aktif bir sosyal yaşama sahiptirler. Avrupa’nın maddi açıdan uygun ve refah düzeyi yüksek bir şehri olması sebebiyle öğrencilerin tercihlerinde önemli bir yere sahiptir. Öğrenciler, uygun fiyatlarla konaklama, yeme-içme, sosyal yaşam gibi temel konularda rahat bir şekilde yaşamaktadır.

 

Vizya Üniversitesi (UEHS), temel olarak adında geçen uzmanlık alanlarına göre çalışma alanları sunmaktadır. Öğrencilere özellikle finans, ekonomi ve beşerî bilimler alanlarında çalışma olanakları tanımaktadır. Ayrıca, öğrenciler üniversitedeki eğitimlerini tamamladıktan sonra Polonya’da yarı zamanlı veya tam zamanlı iş bulabilme imkanına da sahiptirler.

 

Üniversite’de Eğitim Alınabilecek Bölümler

Uluslarası Finans ve Ticaret

Klinik Psikoloji ve Psikoterapi

İşletme ve Liderlik Psikolojisi

Psikoloji

Finansal Yönetim

Uluslararası Lojistik

Uluslararası İlişkiler

Finans ve Muhasebe

Finansal Yönetim

Uluslararası Finans ve Ticaret

Siyaset Bilimi

İnsan Kaynakları Yönetimi

İşletme Yönetimi

Pazarlama

Reklamcılık

Gazetecilik

Banka ve Sigortacılık

Bilgisayar Mühendisliği

İngilizce Hazırlık

Lehçe Hazırlık

 

Başvuru ve Kabul Kriterleri

Lise diploması (Lisans programı için)

Üniversite diploması (Yüksek lisans programı için)

Transkript

Vesikalık fotoğraf

Pasaport fotokopisi

Sağlık sigortası

Başvuru ücretini ve dönem ücretini kapsayan belgenin imzalı nüshası

Uluslararası geçerliliği olan dil sınavı belgeleri (IELTS, TOEFL vb.)

 

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu