Seneca College


SENACA COLLEGE

1967 yılında kurulmuş ve o günden bu yana binlerce başarılı yönetici, senatörler, pilotlar, moda tasarımcıları, polis memurları, yayıncılar ve girişimciler mezun etmiştir. Toronto genelinde 10 kampüse sahip olan Seneca College öğrencilere yüzlerce program sunmaktadır. 2 yıllık, 4 yıllık ve 1 yıllık lisansüstü programları ve 2 veya 3 yıl olmak üzere iş hayatına yönelik diploma programları bulunmaktadır. Programlar Kanada'da genellikle Eylül, Ocak ve Mayıs aylarında başlamaktadır.

Her kampüsünden ileri ve son teknolojik ekipmanlarıyla, çeşitli geniş sınıfları ve tam zamanlı, yarı zamanlı ve sürekli eğitim seçenekleri ile birlikte iş ortaklıklarıyla da avantajlar sunuyor. Seneca College'da öğrenciler okurken çalışabilecekleri co-op programlarına da dahil olabiliyorlar.

Kanada'daki işverenler ile sıkı bağlara sahip olan Seneca College dünyaca bilinirliğe ve saygınlığa sahiptir.   

Seneca College'ın programlarına ayrıntılı göz atmak için tıklayınız.


Kayıt için gerekli olan belgeler

•  Uluslararası başvuru formu

•  65 CAD$ başvuru ücreti

•  Lise mezuniyet transkriptleri

•  TOEFL minimum 570, TOEFL IBT 84 puanı

•  IELTS ortlaması 6,5 (tüm alanlarda minimum 6 olmalı)

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu