Fanshawe College

Fanshawe College

 

Fanshawe, esnek öğrenme düzenlemeleri ve işgücü piyasası ihtiyaçlarına yanıt olarak geliştirilen deneyimsel eğitim fırsatları sağlayarak daha büyük Londra bölgesine hizmet veren kapsamlı bir kolejdir. Londra, Simcoe, St. Thomas ve Woodstock'ta dört kampüsü bulunan Ontario'nun en büyük kolejlerinden biri olan Fanshawe, eğitim, katılım, güçlendirme ve heyecan verme vaadiyle yarım milyona yakın kişiye hizmet vermektedir.

Her yıl 43.000 öğrenciye 200'den fazla derece, diploma, sertifika ve çıraklık programı sunarak, insanların uygulamalı sanatlar, işletme, sağlık, insan hizmetleri, konaklama ve teknoloji dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerde potansiyellerini açığa çıkarmalarına ve başarıya ulaşmalarına yardımcı olur.

Fanshawe ayrıca federal ve eyalet destekli kursiyerler, toplum kuruluşları, sektörel eğitim konseyleri ve iş, sağlık, endüstri sektörlerindeki özel sektör işverenleri için özel eğitim tasarımı ve sunumu yoluyla olgun öğrenciler için yeniden beceri kazanma ve beceri yükseltme fırsatları sağlamada önemli bir rol oynar.

 

ENGLISH FOR ACADEMIC PURPOSES (EAP)

Fanshawe'nin 10 seviyeli EAP programı, Languages ​​Canada tarafından onaylanmıştır ve Western University, Fanshawe ve diğer birçok Ontario kolejine kabul için dil şartlarını karşılamaktadır. EAP programı ve tam zamanlı profesörler, İngilizce kullanımında güven ve akıcılık kazanmanıza ve en son yöntemleri ve teknolojiyi kullanarak bir sonraki adımlarınıza hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Fanshawe College, Kanada genelinde aşağıdaki Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) programları ile yol ortaklıkları geliştirmiştir. Fanshawe'nin kabul koşullarını karşılayan ancak yeterli dil yeterliliğine sahip olmayan öğrencilere, seçtikleri bir programa şartlı Kabul Mektubu verilebilir.

 

DİL YETERLİLİKLERİ

Yeni öğrencilerin kampüste özel yerleştirme testimize girmelerini tavsiye etsek de, diğer tanınmış İngilizce yeterlilik sınavlarından (IELTS, TOEFL veya Cambridge English Scale) yakın zamanda puan alan adaylar, aşağıda gösterildiği gibi doğrudan bir Fanshawe EAP seviyesine yerleştirilebilirler.

TOEFL İBT

Diplomas, Advanced Diplomas & Certificates

79

Graduate Certificate

88

Health Programs

92 (22 writing, 26 speaking, 20 reading and 20 listening)

 

IELTS Academic

Diplomas, Advanced Diplomas & Certificates

Overall score of 6.0 with no score less than 5.5 in any of the four bands

Graduate Certificate

Overall score of 6.5 with no score less than 6.0 in any of the four bands

Health Programs

Overall score of 7.0 with no scoe less than 6.5 in reading and listening and a score of 7.0 writing and speaking

 

Duolingo

Diplomas, Advanced Diplomad & Certificates

Overall score of 105, with no score lower than 85

Graduate Certificates

Overall score of 115, with no score lower than 95

Health Programs

Not accepted

 

 

 

 

 


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu