WSB Üniversitesi

 

Neden Polonya'da Eğitim?

Polonya'nın akademik eğitim geleneği başlangıcı, 1364 yılında o zamanki başkenti Krakow şehrinde kurulmuş olan Jagiellonian Üniversitesine dayanmaktadır.Jagiellonian Üniversitesi, Avrupa'da kurulan ikinci üniversitedir.

Polonya Üniversiteleri yaklaşık 2 milyon öğrenci ağırlamakta. Her sene yaklaşık 400.000 öğrenci mezun olup iş hayatlarına başlamaktadırlar. Bunların arasında özellikle işverenlerin değer verdikleri özelliklere ve yeteneklere sahip olmuş WSB Üniversiteleri mezunları da bulunmaktadır.

WSB Üniversitesi Hakkında

WSB Üniversitesi, Polonya'daki en geniş işletme okulları bünyesine sahiptir. Başarının sırrı, sürekli olarak eğitim seviyesinin yükseltmesine, mezunların işe başlayabileceği şirketlerle ve yabancı üniversitelerle partner çalışmasına, ayrıca iş dünyasında yer alan değişikliklere uyum sağlayan bir okul olmasına dayanmaktadır. WSB Kampüslerinde de İngilizce ve Lehçe dillerinde eğitim alabilirsiniz.

WSB Üniversitesinde Eğitim

WSB Üniversitelerinde eğitim almanın sağladığı imkanlar:

-Eğitim programları, gençlerin yaşam tarzına uygun bir şekilde düzenlenmiş olup eğitim ile iş veya hobilerinizi birleştirme imkanını sağlamaktalar;

-Kendi alanında gerçek anlamda uzman olan öğretim görevlileriyle devamlı fikir alışverişinde bulunabilirsiniz;

-Ticaret alanında başarılı ve tecrübeli kişilerle ortak çalışmalara katılarak farklı projelere dahil olabilirsiniz;

-Modern dünyanın ihtiyaçlarına göre sürekli güncellendirilen ve geliştirilen eğitim programlarımız sayesinde iş dünyasını daha yakından tanıma imkanını elde edebilirsiniz;

-Kariyer planlaması ve iş geliştirmesi, iletişim kurma, veri analizi ve proje yönetmesi, yaratıcı düşünme gibi becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.