Amerika'da Au Pair Programı

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı  1997 yılından  günümüze  27 yıldır  Amerika Au Pair Programı, Almanya Au Pair Programı ve İngiltere Au Pair Programına  adaylarını yerleştirmede başarılarını devam ettirmektedir. Truva Danışmanlık  Uluslararası Au Pair Acenteleri birliğinin -IAPA International Au Pair Association- üyesi olan  bir yurtdışı eğitim firmasıdır.

AuPairCare Amerika'nın en fazla Amerikalı aile sayısına sahip olan acentelerden bir tanesidir. Ayrıca Truva danışmanlık, Au Pair programına en çok aday yerleştiren kuruluşlarından biri  olan AuPairCare by Intrax firmasının Türkiye yetkili acentesidir.

iapa ile ilgili görsel sonucu

 

              

 

Amerika'da Au Pair programına katılmaktaki temel amaç; Amerikalı ailelerin yanında çocuk bakımı ve hafif ev islerinden yardımcı olurken, İngilizcenizi geliştirip, pratik yapmak, kültürel alışverişte bulunmaktır.

Amerika'daki iş ortağımız, AuPairCare, Au Paır talep eden Amerikalı aileleri ziyaret etmekte, ailelerin ve evlerinin Au Pair almaya uygunluğunu tespit ettikten sonra başvurularını kabul etmektedir.  AuPairCare; ailelerin güvenilirlikleri, eğitimleri, vasıfları ve mali durumlarında yeterliliklerini titizlikle araştırmaktadır. Yurtdışında Au Pair programına katılmış yöneticisi ve uzun yıllardır tecrübeleri ile Truva Danışmanlık adaylarına aile değişiklik aşamasında da destek verip onların programı başarı ile tamamlamalarını hedef edinmiştir. 

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

Mobile/WhatsApp: 0532 659 70 80

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu