Work And Study

 

WORK AND STUDY ( Yurtdışında Eğitim alırken Çalışabilme Programları)

Yurtdışı eğitim programlarında öğrenciler eğer gittikleri ülkelerde İngilizce eğitim alırken part time çalışıp pratik yapmak isterlerse  work and study yapabiliceği ülkeleri tercih etmeliler.  Öğrenci dil eğitimi için gittiği ülkede eğitim alırken part time çalışarak  hem yaşam masraflarını karşılar ,hem dilini pekiştirir hem de uluslararası bir firmada iş tecrübesi edinmiş olur. Örneğin Dubai, Malta, İrlanda ve Avustralya gibi ülkeler, dil eğitimi alırken çalışma izni de vermektedir.

Yurtdışı Dil Eğitiminde part time çalışma izni veren ülkeler : Avustralya, Irlanda,  Malta ve Dubai, 6 aylık dil eğitim alan adaylara  part time çalışma iznini  vermektedir . 

Üniversite eğitimi , yüksek lisans ve Master eğitiminde tüm ülkeler eğitim alırken part time çalışma izni ve tatillerde full time çalışma izni vermektedır. Öncelikli tercih edilen ülkelerden  ALMANYAİRLANDA ve INGILTERE, eğitimi tamamladığınızda 2 yıla kadar full time çalışma iznide vermektedir. AMERİKA üniversite ve yüksek lisans bitimde 1 yıl ile 3 yıl arasında çalışma olanakları sunabilmektedir. 

Truva Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak; öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ve bütçesine göre en uygun fiyatlı ülkeleri,  dil okullarını,  üniversite ve yüksek lisans /master programlarını belirliyor, kişiye özel program hazırlıyor ve en uygun ülke ve dil okuluna profesyonel hizmet anlayışımızla birlikte karar veriyoruz.

Öğrencilerimizin dil okulu eğitimi, Türkiye’de bizimle görüşmeye başladığı andan itibaren başlar, eğitimini alıp Türkiye’ye geri dönene kadar eğitimi devam eder. 

Truva ailesi olarak adaylarımızın dil okulunda yapabileceğinin en iyisini yapabilmesi ve kazançlı çıkması için çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle iletişime geçtiği andan itibaren dil konusunda tecrübelerimizi paylaşarak, önerilerde bulunuyoruz.

Yurtdışı dil okuluna giden öğrencilerimizle, yurtdışı eğitimi için ülkeden ayrıldıktan sonra irtibatı koparmıyor, orada yaşadığı sıkıntılarla da tüm danışanlarımızla yanında oluyoruz. Biz sadece yurtdışı eğitim danışmanlık firması değil, yurtdışına eğitim için gitmek isteyen herkese hizmet vermekteyiz. Truva Yurtdışı Eğitim, yurtdışında bulunan  partner okullarımızda eğitim sürecini tamamlayan dil okulu,  üniversite ve master öğrencilerimizn  yaşadıkları eşsiz deneyimleri sizlerle paylaşıyoruz. Bizimle iletişime geçen her öğrencinin, Truva Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık ailesinin bir parçası olarak kalmaya devam ettiğini gururla söylüyoruz. 

IRLANDA'DA İNGİLİZCE EĞİTİMİ  ve ÜNİVERSİTE ve MASTER EĞİTİMİ

İrlanda’da İngilizce eğitim  açısından en avantajlı ülkelerin başında gelmektedir çünkü part time çalışma izni ve 2 ay full time çalışma izni olan 6 aylık paket programları vardır ve 6 ay ingilizce eğiti alan İngilizce kursu adayları 8 ay otutum hakkı almakta 2 ayını full time çalışabilmekteler. . İngilizce dil eğitiminde 2 yıla kadar vizeyi uzatma izni veren nadir ülkeler arasındadır.

İrlanda iyi bir düzeyde İngilizce Eğitim alabilmek için en düşük maliyetlere sahip bir ülkedir. İrlanda da İngilizce kursunu  uzatmak isteyen adaylar dil okullarını yarı fiyatına uzatabilmektedir. 

İrlanda'da üniversite ve yüksek lisans eğitimi alan adaylar part time çalışma iznine sahip olup  tatillerde full time çalışma iznine sahiptirler. Ayrıca İrlanda'da mezuniyetten sonra 2 yıl çalışma izni  hakkıda İrlanda hükümeti tarafından verilmekte. 

 

İrlanda dil okulu güncel fiyatları için buraya TIKLAYINIZ.

 

AVUSTRALYA'DA İNGİLİZCE DİL EGİTİMİ ve WORK AND STUDY

Work and Study Avustralya, hem çalışıp para kazanacağınız hem de İngilizce eğitimi alacağınız programdır ve yurtdışı eğitim almak isteyen adaylar için çok tercih edilen bir seçenektir. Avustralyadaki dil okulları 4 ay ve üstü programlarda öğrencilere çalışma izin hakkı sunmaktadır


​İngilizce Eğitimi  almak isteyen öğrencilerin   Work and Study Avustralya programını tercih etmesindeki en büyük neden ülkenin resmî dilinin İngilizce olmasıdır. Avustralya’da saatlik çalışma ücreti   15-25 AUD dır.

Avustralya'da ÜNİVERSİTE ve YÜKSEK LİSANS okumak isteyen adaylarda part time çalışma iznine sahıp olmaktadırlar. 

Avustralya da vize online alınmakta olup sadece parmak izi gerekmektedir. 

 

Avustralya dil okulu güncel fiyatları için buraya TIKLAYINIZ.

DUBAİ'DE WORK AND STUDY

Dubaide Work and Study  programı

Dubai de  öğrenciler için vizenin online okul tarafından alınması çok büyük avantaj ve kolaylıktır . Vize alma oranı %99 dur.  Vize işlemleri için diğer ülkelerde olduğu gibi gelir belgeleri ve banka hesapları  istenmemekte   ve sadece Dubai vizesi için sadece pasaport ve okul ödemesi gerekmektedir

Ayrıca 8-12 hafta ve üzeri kayıtlarda ülkede yarı zamanlı çalışma izni verilmektedir. Vize süreci çok kolay ve  okul tarafından sponsor ediliyor.

Dubai çok fazla turist  oranına sahip ve çoğunlukla İngilizce dili kullanılmaktadır.

Dubai’yi öğrencilere haftada 20 saat çalışma izni vermektedir.

 

Dubai dil okulu güncel fiyatları için buraya TIKLAYINIZ.

 

 

MALTA'DA WORK AND STUDY

Malta, ana dili İngilizce olmamasına rağmen, İngilizcenin yoğunlukla konuşulduğu bir ülkedir. Avrupa Birliği’ne dahil olması, turistik plajları, Akdeniz kültürü ile Malta’da dil eğitimi unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Malta, Türkiye’den uçakla sadece 3 saatlik uzaklıktadır ve Türk Havayolları’nın Malta’ya direkt uçuşları bulunmaktadır. Malta dil okulları ve dil eğitimi Malta’nın başlıca gelirlerinden olduğu için çok fazla alternatif sunar. Malta’daki dil okullarının tercih edilmesinin en önemli sebebi, öğrencilere yasal olarak çalışma izni veriyor olmasıdır.

6 aylık bir kurs için ülkeye giden öğrencilere yasal çalışma izni -hakkı sunulmuştur. Haftada 20 saat part time çalışma izin hakkınız vardır. Malta’ya dil eğitimi için gidecek bir kişi, eğitim vizesi başvurusu yapmalıdır. Eğitim süresi 90 güne kadar olan kişiler; Schengen Vize başvurusu yapacaktır.

Yine eğitim süresi 90 güne kadar olan kişiler, varsa yeşil pasaportlarını kullanabilecektirler.
​Eğitim süresi 90 gün ve üzerinde olan kişiler; uzun dönem vize türü olan D tipi vize başvurusunda bulunacaklardır.

 

Malta dil okulu güncel fiyatları için buraya TIKLAYINIZ.

 

KANADA'DA WORK AND STUDY

Kanada Work and Study programı ile, sertifika ve diploma programlarına katılabilirsiniz. Minimum 6 aylık bir sertifika programına başvuru yaptığınızda yarı zamanlı olarak haftada 20 saat yasal çalışma hakkı elde edersiniz.

Co-op programıİngilizce dil eğitimi,  diploma ve sertifika programlarını okuyan adaylara,  tam zamanlı çalışıp para kazanabileceğiniz stajlar, öğrenciye programı bitirdikten sonra okullar tarafından organize edilmektedir. Öğrenci, staj yaptığı süre içerisinde tam zamanlı ​olarak, yani haftada 40 saat yasal çalışabilmektedir.  

Kanada da  2 senelik bir diploma programına veya sertifika programına  katıldığınızda; program suresince part time çalışma izni ve bittikten sonra 1 sene veya 3 sene daha Kanada’da kalıp çalışma ve yaşama hakkı elde edersiniz .

Eğer Kanada’da eğitim ve oturuma devam etmek isterseniz; 2 yılın sonunda devlet kolejleri ya da üniversitelerde Diploma,  Kanadada Lisans ya da  Kanadada Yüksek Lisans programları ile eğitiminize devam ederek 2+3 yıl daha oturum ve çalışma izni alarak devam edebilirsiniz.  Kanadada lisans ve yüksek lisans eğitiminde part time tatillerde full time çalışma izni vardır. 

Kanada' da sertifika  programları güncel fiyatları için buraya TIKLAYINIZ.

İNGİLTERE'DE ÜNİVERSİTE ve YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİ ve WORK and STUDY 

İngiltere’de  üniversite ve yüksek lisans /master eğitimi okurken part time çalışma izni ve tatillerde ful time çalışma iznine sahip olmaktalar.   

İngitere üniversite ve yüksek lisans/master eğitimi alan öğrencilere  program suresince part time çalışma izni ve tatillerde ful time çalışma izni bunun yanında bittikten sonra 2 sene daha İngiltere de  kalıp çalışma ve yaşama hakkı elde edebilirsiniz.

Eğer İngiltere de oturum hakkı elde etmek isterseniz; 2 yılın sonunda eğer bir iş yeri size çalışma izni çıkartırsa,   çalışma izni alarak devam edebilirsiniz ve ileriki yıllarda oturum alma hakkına sahip olabilirsiniz.

İngiltere'de sertifika programları güncel fiyatları için buraya TIKLAYINIZ.  

ALMANYA'DA UNİVERSİTE ve YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİ ve WORK AN STUDY

Almanya’da   üniversite ve yüksek lisans /master eğitimi okurken öğrenciler part time çalışma izni ve tatillerde ful time çalışma iznine sahip olmaktalar.   Almanya Üniversite ve yüksek lisans/master eğitimi  bittikten sonra 2 seneye kadar  Almanya’da  kalıp çalışma ve yaşama hakkı vermektedir.

Almanya’da bir çok devlet Üniversitesi ücretsiz lisans ve yüksek lisans eğitimi vermekte olup,  not ortalaması düşük olanlar Almanya'da özel üniversitelerde,  üniversite ve yüksek lisans eğitimini İngilizce olarak eğitim alabilmektedir. Özel üniversitelerde okuyan öğrencilerde okurken part time ve tatillerde ful time çalışma iznine sahip olup bitirdikten sonra 18 ay ile 2 sene arasında full time çalışma iznine sahip olabilmektedir.

Almanyada Üniversite eğitiminde çoğunlukta Almanca dilinde eğitim vardır fakat  bazı üniversitelerde İngilizce eğitim mevcuttur.

Almanya’da yüksek lisans eğıtimi hem Almanca hem de İngilizce eğitim  verilmekte olup bir çok aday İngilizce yüksek lisans /master tercih etmektedir.

Eğer Almanya’da oturum hakkı elde etmek isterseniz; eğitim sırasında veya 2 yılın sonunda eğer bir iş yeri size Almanya'da çalışma izni çıkartırsa,   çalışmaya devam edebilirsiniz ve ileriki yıllarda oturum alma hakkına sahip olabilirsiniz.  

Almanya'da master programı güncel fiyatları için buraya TIKLAYINIZ.   

ITALYA'DA UNİVERSİTE ve YÜKSEK LİSANS ile  WORK AND STUDY

Italya’da   üniversite ve yüksek lisans /master eğitimi okurken, öğrenciler part time çalışma izni ve tatillerde ful time çalışma iznine sahip olmaktalar.

İtalya Üniversite ve yüksek lisans/ master eğitimi bittikten sonra kalıp çalışma hakkı vermektedir.

İtalya’da  bir çok devlet Üniversitesi ücretsiz lisans ve yüksek lisans eğitimi vermekte olup not ortalaması düşük olanlar özel üniversitelerde  İngilizce olarak eğitim alabilmektedir. Özel üniversitelerde okuyan öğrencilerde okurken part time ve tatillerde ful time çalışma iznine sahip olup bitirdikten sonra  1 sene full time çalışma iznine sahip olabilmektedir.

İtalya’da Üniversite eğitiminde  İtalyanca dilinde eğitim olup, aynı zamanda bir çok üniversitelerde İngilizce eğitim mevcuttur.  

 

İtalya'da master programları güncel fiyatları için buraya TIKLAYINIZ.   

 

POLONYA'DA ÜNİVERSİTE VE MASTER EĞİTİMİNDE ÇALIŞMA İZNİ

Polonya'da üniversite ve Master programlarına katılmak isteyen adaylar diğer ülkelere göre daha uygun fiyatlar  ve kaliteli eğitimlerinden dolayı Polonya’yı tercih etmektedir. Polonya’da üniversite ve yüksek lisans alan öğrenciler part time çalışma iznine sahip ve tatillerde ful time çalışma iznine sahiptirler.

Polonya üniversite ve yüksek lisans okumak  isteyen adaylara İNGİLİZCE HAZIRLIK EĞİTİMİ vermektedir. Polonya  ingilizce hazırlık eğitimi alırken çalışma izni vermemektedir. Polonya Avrupa’nın en fazla üniversite öğrencisi barındıran dördüncü ülkesi olduğu için İngilizce hazırlık  eğitim sistemi oldukça gelişmiştir. Avrupa’da eğitim görmek isteyen öğrenciler sırayla İngiltere, Almanya, Fransa ve Polonya’yı Master için tercih etmektedir.

Polonya’da resmi olarak Lehçe konuşulmaktadır fakat ülkenin genç nüfusu İngilizce konuşmayı tercih ederler. Bu nedenle ülkede eğitim gören öğrenciler, sosyal hayatlarında da Lehçe’yi öğrenebilirler. Polonya’da üniversitelerinin  bir çoğu  sunduğu yüksek lisans /Master programlarında eğitim dili  İngilizce’dir.

Polonya’da yüksek lisans programlarının ücretleri oldukça uygun ve eğitimi AB standartlarındadır. Polonya’da verilen Master programlarının ücreti AB’ye göre daha düşük olduğu için son yıllarda oldukça fazla rağbet görmektedir. Öte yandan Polonya’daki üniversiteler, dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamalarında Türkiye’deki birçok üniversiteden öndedir.

Polonya’da  Üniversite eğitimi 3 yıl ve yüksek lisans programlarının süresi ortalama 2 yıldır.

 

Polonya'da master programları güncel fiyatları için buraya TIKLAYINIZ.   

 

 

 Ücretsiz Bilgi almak için 0532 659 70 80 whatsapp hattından hemen arayabilirsiniz!!!

 

 

 


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu