Point Park Üniversitesi

 

POINT PARK UNIVERSITY


Point Park Üniversitesi 1960 yılında kurulmuştur. 26,000 mezunuyla The Middle States Commission on Higher Education tarafından akredite edilmiştir.

Pittsburgh'un tek Downtown üniversitesi olan Point Park'ta daha aktif, daha gerçek, daha profesyonel bir eğitime katılacaksınız. Size sunduğumuz 100'den fazla lisans, yüksek lisans ve doktora programından bir derece okurken kendi gerçek dünya deneyimlerinden ders veren profesörlere sahip olacaksınız.

Alanınızdaki başarılı, çalışan profesyonellere erişebileceksiniz. Önde gelen şirketler ve kuruluşlarla staj ve iş fırsatlarına sahip olacaksınız ve sadece dünya standartlarında bir şehrin sunabileceği sınırsız kültürel ve eğlence fırsatlarına sahip olacaksınız.

Downtown Pittsburgh semtimizde el değmemiş parklar, nehir kenarındaki yollar ve yüzlerce mağaza ve restoran bulunmaktadır. Fortune 500'ün şirketlerine, devlet kurumlarına ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara ev sahipliği yapar.

Her gün 140.000'den fazla insanın çalıştığı ve 7.000'den fazla insanın (1.000 Point Park öğrencisi dahil) yaşadığı bir yer. Dinamik bir kolej deneyimini mümkün kılan dinamik bir şehir merkezidir.

 

Başvuru Tarihleri: 2 Kasım - 12 Haziran

Okul Başlangıç Tarihleri: 5 Ocak, 24 Ağustos

 

Başvuru için gerekli belgeler

• Başvuru Formu

• Banka gelirlerini gösteren belgeler

• İngilizce yeterlilik sonuçları (IELTS 6.0 Undergraduate / 6.5 Postgraduate )

• Lise mezunu olmak

• Pasaport

• Mezuniyet belgesi ve transkriptler

• 2 referans yazısı

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu