Avustralya Üniversite

Avustralya'da Üniversite

Avustralya, Güney Yarım Kürede yer alan kıta ülkesidir. Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus arasında yer alır ve okyanusya kıtasında bulunur ve kıtanın çok büyük bir bölümünü kaplar. Dünyanın en büyük altıncı ülkesi olan Avustralya bir ada ülkesidir. Yaşam kalitesi yüksek bir ülke ve sadece Avustralya topraklarında yer almakta ve her yıl birçok yabancı öğrencinin tercihi olmaktadır. Dünyanın en iyi 100 üniversitesinden 8'i Avustralya'da bulunmaktadır. Çok kültürlü yapısı ile öğrenciler için de çok farklı bir deneyim olacak olan Avustralya'da 260'dan fazla dil konuşuluyor.

Avustralya'da eğitim dili İngilizce'dir. Burada alacağınız eğitim sizin için daima yüksek standartlı ve kapsamlı olmasının yanında kariyerinize başlarken çıkacağınız basamakları hızla ve özgüvenli bir şekilde atmanızı sağlayacak.

Neden Avustralya'da Üniversite?

Yurtdışında üniversite okumak isteyen yabancı öğrencilerin en çok talep ettiği ülke İngiltere ve Amerika'dan sonra Avustralya'dır. Avustralya'da üniversite okuyan öğrencilerin haftada 20 saat çalışma hakkı vardır. Yaz tatillerinde veya dönem aralarında tam zamanlı çalışabilirler. Çok kültürlü yapısı ile farklı kökenlere sahip birçok öğrenciye fırsatlar sunuyor. Avustralya'da üniversite eğitiminizi tamamladığınızda 

Konaklama Çözümleri

Avustralya'da üniversite öğrencileri ilk dönemlerinde yurt konaklamasını tercih etmektedirler ancak daha sonra yaşadıkları şehire alıştıktan sonra ve arkadaş çevresi edindikten sonra kiralık daireye geçebilmektedirler. Avustralya'da aile yanı konaklama, kiralık daire konaklaması ve özel yurt gibi birçok konaklama seçenekleri bulunmaktadır. 

Üniversite Yurtları

Üniversite yurtları tek, çift ya da 3-4 kişilik odalar olarak dizayn edilmiştir. Tek kişilik odalar kısıtlı olmakla beraber erken başvuru ve ödeme yapan öğrencilerin daha kolay kiralayabildikleri oda tipleridir. Yurtların hemen hemen tümünde çamaşırhane, televizyon odası, kafeterya, yemek yeme alanları bulunur. Bazı yurtlarda öğrencinin de yemek yapabileceği mutfak alanları vardır.

Aile Yanı Konaklama

Avustralya'da aile yanı konaklamanın birçok artısı vardır. Öncelikle aile yemek sağlamaktadır ve size sıcak bir aile ortamı sunmaktadır. Ayrıca yemek konusunda özel diyet ve alerjiniz varsa bunu aileye belirtebilir ve size uygun aile seçilerek yerleştirilirsiniz. Ailelerle kültür alışverişi yapabilir ve Avustralya'lı ailelerle onların yaşam tarzını bizzat deneyimleyebilirsiniz.

Özel Yurtlar

Avustralya'da özel yurtlar, üniversite yurtlarından biraz daha yüksek ücretli olabilmektedir. Ancak üniversite yurtlarından daha konforlu olabilmektedir.

Kiralık Daireler

Öğrenciler zamanla şehire adapte olduktan sonra çoğunlukla kiralık dairelere geçmektedir. Öğrenciler arasında sıkça tercih edilen 2, 4 veya 5 öğrenci birlikte ayrı daire tutup yaşamaktadır.

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/eb7c8c541404f1cf33b30062773fe80f.jpg

ILSC - Greystone College, Avustralya

Avustralya'da uygun fiyatlı Sertifika ve Diploma Programları

detay
https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/417386ed2d3ff5aad643ac2baeafb88d.jpg

ILSC - Greystone College , Avustralya (Devam Prog.)

Avustralya'da uygun fiyatlı Sertifika ve Diploma Programları

detay
Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu