LAZARSKI UNIVERSITY, AVIATION LAW AND PROFESSIONAL PILOT LICENCE

ÜLKE:   POLONYA

OKUL:   LAZARSKI UNIVERSITY

ŞEHİR:  VARŞOVA, 2023  

 

Lazarski Üniversitesi, 1993 yılında Ryszard Łazarski tarafından kurulan, Varşova'da bulunan özel bir Polonya üniversitesidir.

Eğitim 3 fakültedeki çalışmaları kapsar: Hukuk ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat ve Yönetim Fakültesi ve Tıp Fakültesi. Üniversitenin eğitim teklifi, BA çalışmalarını, MA çalışmalarını, hukuk alanında doktora çalışmalarını, lisansüstü çalışmaları, MBA, LLM, doktora seminerlerini, eğitimleri ve dil kurslarını içerir. Üniversite ayrıca, İngiliz Coventry Üniversitesi derecesini elde etmeyi sağlayan İngilizce eğitim de sunmaktadır.

Üniversite hukukçular, ekonomistler, iş adamları, memurlar, politikacılar ve diplomatlar yetiştirmektedir. 2017 yılında Polonya'nın ikinci özel üniversitesi olarak Tıp Fakültesi'nde de doktor yetiştirmeye başlamıştır.

 

AVIATION LAW AND PROFESSIONAL PILOT LICENCE   

 

Fakülte:      Faculty of Law and Administration

Eğitim dili:  İngilizce

Süresi:       3 yıl

Mezuniyet: Lisans diploması (Bachelor degree)

İngilizce:    Min. B2 seviyesi

Sağlık:       European Union Aviation Safety Agency (EASA) onaylı First-Class Medical Certificate gerekmektedir.

Kontenjan: 12 kişi

 

Öğrencilere eğitimlerinin ilk yılında profesyonel bir pilot eğitim merkezi olan Goldwings Flight Academy'de staj yapma imkanı sağlanmaktadır.

Bu Merkez, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından verilen ve uçuş eğitimi verme yetkisine sahip bir sertifikaya sahiptir.

Müfredat, işgücü piyasasının çağdaş taleplerine uyarlanmıştır.

ATPL (A) pilot lisansını almak için gerekli olan hem teorik hem de Pratik bilgi öğretilmektedir.

Avrupa Birliği'nde ve küresel olarak sivil havacılığın yasal yönlerine odaklanılmakta ve öğrencinin bu konular hakkında bilgi sahibi olması, gelecekte profesyonel bir pilot olmasına ve sivil havacılık otoriteleri ve kurumlarında çalışmaya hazırlanmasında yardımcı olmaktadır.

KARİYER

Uçmak her şey değildir.

Pilot olmak için ayrıca çok fazla teorik bilgi edinmeniz gerekiyor; bu nedenle, bu kurs sırasında size ör. havacılık kontrol prosedürleri, genel hava aracı bilgisi, meteoroloji, planlama, uçuş yürütme ve izleme, seyrüsefer, işletim prosedürleri, iletişim ve uçuş kuralları öğretilmektedir.

Mezun olduktan sonra iş imkanları;

Boeing'e göre, 2037 yılına kadar 146.000'den fazlası yalnızca Avrupa'da olmak üzere 635.000'den fazla yeni pilota ihtiyaç duyulacaktır. Mezun olduktan sonra, kariyerinize uluslararası hava taşımacılığı pazarında dünyanın her yerindeki havayollarıyla işbirliği yaparak, örneğin yardımcı pilot veya Uyum Görevlisi olarak başlayabileceksiniz.

 

PROGRAM ÜCRETİ

1.yıl : 2 X 14.400 EURO              28.800 EURO

2.yıl : 2 X 15.400 EURO              30.800 EURO

3.yıl : 2 X 16.400 EURO              32.800 EURO

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu