Amerika Yaz Okulları

Amerika Yaz Okulu

Amerika’da yaz okulları genellikle Haziran ayının ortalarında başlayıp, Eylül ayı sona erer. Okulların eğitim ve öğretim dönemlerine göre belirlenen okul tarihleri öğrencilerin uyum sağlayabileceği şekilde hazırlanmıştır. Amerika yaz okulları eğitimle birlikte turistik anlamda da öğrencilerin ilgisini çeken, her yıl on binlerce öğrenciyi ağırlayan okullardır. 

Amerika Yaz Okulunun Faydaları

Amerika yaz okulu, yabancı dil öğrenmek ve pekiştirmek için hazırlanmış bir program olsa da Türkiye’den uzakta farklı bir ülkeyi deneyimlecek hem de farklı bir ülkeyi yakından tanıma imkanınız olacak.Amerika yaz okullarında, yeni öğreneceğiniz ya da pratik yapmak istediğiniz dili konuşan ülkede bulunarak öğrenme hızınızı artıracaksınız. Yaz okulunda İngilizce duyup konuşacağınızı için, İngilizce becerilerinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Bununla birlikte dünyanın en ünlü üniversiteleri olan Harvard Üniversitesi, Stanford Üniversitesi, Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü, Kolombiya Üniversitesi, Chicago Üniversitesi ve Johns Hopkins Üniversitesi gibi dünya sıralamasında en iyi üniversiteler listesinde ilk 10’a girmiş üniversitelerin ortamlarını görme imkanınız olacak. 

Amerika Yaz Okulunda Konaklama

Amerika yaz okullarında konaklama şekilleri genellikle okullar tarafından sağlanır. Bunlar aile yanı konaklama, tam pansiyon odalar ya da öğrenci yurtları gibi konaklama şekilleridir. Yıllardır bu işi yapan okulların anlaşmalı olduğu aileler, yurtlar ve pansiyonlar deneyimlenmiş ve adaylardan tam not almıştır. 

Amerika öğrenci vizesi için başvuru sırasında 18 yaşından küçük öğrencilerin mutlaka ebeveynlerden birisi ile gitmesi gerekir. Amerika öğrenci vizesi verirken, diğer ülkeler gibi resmi prosedürler dışında mülakat da yapmaktadır. 

Truva Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak, en uygun okulları  sizler için araştırıp, bütçenize ve öğrencinin talebine en uygun yaz okulunu bularak kayıt yapmanızı sağlıyoruz. Amerika öğrenci vizesi başvurusu için gerekli evrakları hazırlıyor, eksiksiz bir şekilde başvurunuzu yapıyor ve randevunuzu alarak, vize onayınız gelene kadar takibini yapıyoruz. Öğrenci, yaz okuluna gidip eğitim aldıktan sonra da profesyonel hizmet anlayışımızla yanında olmaya devam ediyoruz.

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız


https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/80499bad08d4e2f7ce97a54fbe7f2d45.png

Boston Yaz Okulları

detay
https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/535687d845ef6555ff5d5b6756deee8b.png

California Yaz Okulları

detay
Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu