Güney Afrika İndirimli Dil Okulları

Güney Afrika İndirimli Dil Okulu | Güney Afrika’da Kampanyalı Dil Eğitimi

Güney Afrika kampanyalı dil okulu fiyatlarından dolayı son yıllarda Türkiye’de oldukça popüler ve tercih edilen bir ülke oldu. Kolay öğrenci vizesi veren bir ülke olan Güney Afrika, her yıl binlerce Türk öğrenciyi dil eğitimi için misafir etmektedir. Muhteşem doğal güzellikleri ve bu güzelliklerle bütünleşmiş modern şehir merkezleri ile Güney Afrika’da dil eğitimi almak hem cazip hem de ekonomiktir.

İngiltere’nin çok eski sömürgelerinden biri olan Güney Afrika’da, birden fazla resmi dil kunuşulur. Resmi diller arasında İngilizce de olan ülkede, indirimli dil eğitimi fiyatlarından yararlanırken, doğal güzelliklerini de yaşama imkanı bulacaksınız.

Güney Afrika kampanyalı dil okullarında genellikle İngiltere merkezli dil okulları hizmet vermektedir. Bu bağlamda, okulda verilecek eğitimin kalitesi, İngiltere’deki eğitimden farksızdır. Çünkü okullar İngiltere’de bulunan merkezler tarafından denetlenir. Ayrıca Güney Afrika, eğitim sektörüne büyük önem vermeye başlamış,  bu alanda turist çekmek için son yıllarda oldukça dikkat çeken çalışmalar yapmıştır. Buna göre Güney Afrika’nın kendi bünyesinde bulunan dil okulları hem fiyat olarak uygun hem de kalite olarak diğerlerinden farksızdır.

Güney Afrika dil okullarının özellikle Cape Town gibi ülkenin en turistik şehirlerinden birinde bulunması, eğitim alırken aynı zamanda farklı kültürleri ve doğayı da keşfetmiş olacaksınız. Güney Afrika Cumhuriyeti’nde bulunan en uygun fiyatlı yurtdışı dil eğitim merkezleri, İngiltere ya da ABD gibi seçeneklerden çok daha ekonomiktir. Cape Town, ülkenin başkentlerinden biri ve aynı zamanda en önemli ticaret merkezlerinden biridir. Bu şehirde yaşayan halk oldukça sıcak kanlı, kibar, misafirperver ve yardımsever olduğu için, Güney Afrika’da dil eğitimi alırken herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız.

Güney Afrika dil okullarının herhengi bir yaş şartı yoktur. 18 yaşın üzerindeki tüm adaylar, Güney Afrika’da bulunan dil okullarına kayıt yaptırarak öğrenci vizesi alabilir. Güney Afrika öğrenci vizesi alabilmek için ülkenin belirtmiş olduğu şartları sağlamak gerekir. Bütçenize göre en uygun fiyatlı dil okulunu seçmek ve öğrenci vizesi hakkında bilgi almak için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Güney Afrika kampanyalı dil okullarında konaklama seçenekleri oldukça fazladır. Truva ailesi olarak adaylarımıza okulların bulmuş olduğu aile yanı konaklamanın daha eğitici olacağını belirtmek isteriz. Yerel halkla ne kadar sık iletişim kurulursa, dil becerisini geliştirmek de o kadar hızlı olur. Aile yanı konaklama dışında; özel yurt, paylaşımlı ev, apart ya da oteller gibi seçenekler de bulunur.

Güney Afrika dil okullarında eğitimler her Pazartesi başlar ve okulun ilk günü seviye tespit sınavına girerek, seviyenize göre bir sınıfta eğitime başlarsınız. Bu da öğrenme güçlüğünü aşmanıza neden olur ve kısa sürede eğitimin faydalarını görürsünüz. Ayrıca Güney Afrika'da work and study yani çalışarak eğitim almanız da mümkün. Bu sayede yaşam masraflarınızı karşılarken, seyahat etme imkanı da bulabilirsiniz. 

Güney Afrika dil okulu fiyatları, indirimli ve kampanyalı dönemlerde Truva Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık sitemizde yer alır. Eğer hedeflediğiniz kariyerinize donanımlı bir şekilde adım atmak ve başarınıza farklı bir dille pozitif etki etmek istiyorsanız mutlaka bize ulaşınız.  Yurtdışında dil eğitiminin size en uygun olabını birlikte seçiyor, eğitiminiz bitip ülkeye dönünceye kadar her konuda yanınızda olarak tüm gayretimizle çalışıyoruz. Truva Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, 25 yılı aşkın bir sürenin vermiş olduğu tecrübe ile size yurtdışının kapılarını açmak için profesyonel hizmet anlayışıyla çalışmaya devam ediyor.

GÜNEY AFRİKA DİL OKULLARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

TEL: 0216 414 77 50

WHATSAPP: 0 532 659 70 80


https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/a5a93ec24bf6f90dcf746d038fccbaf3.png

Cape Town Kampanyalı Dil Eğitimleri

Güney Afrika'da Uygun Fiyatlı Dil Eğitimi

detay
Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu