İngiltere Sertifika Programı

Profesyonel Sertifika Programları

Amerika (Tüm Merkezler) / İngiltere (Londra) / Kanada (Toronto) 

Profesyonel Sertifikalar, Kanada, İngiliz veya Amerikan ortamında iş becerilerini geliştirmek, profesyonel network ve özgeçmiş oluşturmak isteyen öğrenciler için idealdir. Marketing, Business Management ve Project Management alanındaki bu programların içeriği, üniversite profesörleri tarafından hazırlanmıştır ve doğrudan alan dersi olarak sunulmaktadır. Öğrenciler, okulda deneyimli hocalardan aldıkları derslerin yanı sıra, işletmeleri ziyaret ederek ve uzman konuşmacıları dinleyerek profesyonel iş yaşamını yakından tanıma fırsatı bulurlar.


Kimler Katılabilir?

İngilizcesi Upper Intermediate ve üzeri olan öğrencilerimiz katılabilir. Ancak seviyesi yeterli olmayan öğrencilerimiz, profesyonel sertifika programı öncesinde Genel İngilizce alarak yeterli seviyeye erişebilirler.


Program seçenekleri ve süreleri ne kadardır?

Marketing (4 hafta) 

Business Managament (4 hafta)

Project Managent (4 hafta)


Haftalık ders saatleri nedir?

Haftalık 20 derslik, 25 derslik ve 30 derslik opsiyonları bulunur.


Hangi vize türüne başvurmak gerekir?

Amerika: Haftada 20 derslik olan tüm kurslar için (Profesyonel Sertifika veya Genel Ing) B1/B2 vizesi geçerlidir ve süresi max 12 hafta olmalıdır. Haftalık ders sayısı 25 ve üzeri olan tüm kurslar için F1 vizesi gereklidir.

İngiltere (Londra): Dil okulu vizesi ile aynıdır. Öğrenci isterse sadece 4 hafta sertifika programı alabilir veya başka bir kurs türü ile birleştirebilir. Böylece kurs süresi 6 aya kadar olan kurslar icin SVV, daha uzun süreli olduğunda ESVV vize türüne başvurmalıdır.

Kanada (Toronto): Dil okulu vizesi ile aynıdır. Öğrenci isterse sadece 4 hafta sertifika programı alabilir veya başla bir kurs turu ile birleştirebilir. 6 aya kadar olan tüm kurslar için Visitor Visa, daha uzun süreli kurslar için ise Study Permit’e başvurabilir.


Başlangıç tarihleri nedir?

Başlangıç tarihleri merkeze ve sertifika türüne göre linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Kariyer Hazırlık Programı / Career Preparation Activity (CPA) Amerika

Öğrencilerimiz, Amerika’da Genel İngilizce, Sınav Hazırlık veya Profesyonel Sertifika Programına katıldıklarında kurs programları ile eş zamanlı olarak bir Amerikan şirketinde part time (haftalık 10-15 saat) CPA (Career Preparation Activity) yapabilirler.


Kimler için tavsiye edilir?

Aşağıdaki koşulları sağlayan tüm öğrencilerimiz katılabilir ancak öğrenciliği devam eden veya yeni mezun öğrenciler için nispeten daha uygundur. 


Katılım koşulları nelerdir?

18 yaşını doldurmuş olmak ve en az Upper Intermediate seviyede İngilizce biliyor olmak. Öğrenciler İngilizce seviyesini ölçmek için aşağıdaki linkte yer alan testimizi çözebilirler.

www.staffordhouse.com/online-english-test

Minimum 12 hafta ve haftalık minimum 25 derslik bir kursa kayıt olmak.


Programın avantajları  nelerdir?

Öğrenciler aldıkları dil eğitimini profesyonel iş ortamında pratik etme şansı elde ederler. Kariyerlerine başlarken bir Amerikan şirketinde elde ettikleri deneyimin avantajını kullanabilirler. 

Mesleki alanlarına yönelik kelime dağarcığını geliştirme olanağı bulurlar.

CPA yaptıkları firmadan referans mektubu talep edebilirler.


Hangi Vize Türüne Başvuru Yapılır?

F1 vizesi gerekmektedir.


Program tarihleri nedir?

Başlagıç tarihleri şehirlere göre değişmektedir ve fiyat listesi üzerinde yer almaktadır.


Program ücreti nedir?

Fiyat listemizde yer alan “Unlimited Package” fiyatlarımızı sunabilirsiniz. Bu fiyatlar tüm kurs seçeneklerini kapsar. Öğrencilerimiz CPA yapmayı düşünüyorsa veya hangi kursa gideceğine karar veremediyse, Unlimited Package fiyatından kayıt olabilir. Böylece kursa başladıktan sonra veya öncesinde haftalık ders saati ve kurs turu üzerinde ücret farkı ödemeksizin değişiklik yapabilir. Yalnızca kurs süresini uzatmak isterse ilave haftalar için ödeme yapması gerekecektir. Konaklama ücreti, kayıy ücreti gibi kurs ücretleri dışında kalan ücretler Unlimited Package’a dahil değildir.

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/97ae42e4f908e106e7c45aec37583e64.jpg

BAYSWATER - Dijital Marketing Sertifika Kursu, Londra

İngiltere'de Uygun Fiyatlı Sertifika Programı

detay
https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/06904df74210ca24cfd412eca9630c30.jpg

BAYSWATER - International Business Management Sertifika Kursu, Londra

İngiltere'de Uygun Fiyatlı Sertifika Programı

detay
Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu