Johnson & Wales University


1914 yılında kurulan Johnson & Wales Üniversitesi, Providence, Rhode Island'daki dört kampüsünde yaklaşık 13.000 ön lisans, lisans ve online öğrencisi olan özel, kar amacı gütmeyen, akredite bir kurumdur. Kuzey Miami, Florida; Denver, Colorado; ve Charlotte, Kuzey Carolina'da bulunmaktadır.

Johnson & Wales Üniversitesi 1954'te Bağımsız Kolejler ve Okullar Akreditasyon Konseyi (ACICS) tarafından onaylanmıştır.

Yenilikçi bir eğitim lideri olan üniversite, sanat ve bilim, işletme, mutfak sanatları, tasarım ve mühendislik, eğitim, sağlık ve sağlık, misafirperverlik, beslenme ve hekim asistanlığı alanlarında lisans programları sunmaktadır. Eşsiz modeli, sanat ve bilimleri ve endüstri odaklı eğitimi iş tecrübesi ve liderlik fırsatlarıyla birleştirerek, öğrencileri profesyonel başarıya ve yaşam boyu kişisel ve entelektüel gelişimine de teşvik ediyor.

Üniversite dünya genelinde 125 farklı ülkeden gelen öğrencilere eğitim vermektedir.


Eşsiz Eğitim Modeli

Hemen hemen her kolej deneyimsel eğitimden bahsediyor. Çünkü işe yarıyor. Johnson & Wales, bu yaklaşımı 100 yıldan uzun süredir mükemmelleştiriyor. Endüstri odaklı eğitim, özgeçmiş kurma, iş deneyimleri, topluluk ve liderlik fırsatları veriyor.

Johnson & Wales'te eğitim teoriden ziyade deneysel verileri pratiğe dönüştürmenizi sağlayarak eğitim veriyor. Bu eğitim sistemiyle eğitimde en doğru ve güçlü sisteme sahip olan bir üniversitedir.


Akreditasyon

JWU, New England Yüksek Eğitim Komisyonu (NECHE) tarafından, Yükseköğretim Kurumları Komisyonu (CIHE) tarafından onaylanmıştır. 


 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu