Padova Üniversitesi - İşletme Müh. Master

ÜLKE: İTALYA

ŞEHİR: VICENZA

OKUL: PADOVA ÜNİVERSİTESİ, 2024

 

Master’s Degree in Management Engineering

 Bu Yüksek Lisans, son derece karmaşık ekonomik, üretim ve hizmet sistemlerini analiz etme, tasarlama ve yönetme konusunda uzmanlaşmış üst düzey profesyonelleri eğitir. Mezunlara, iş süreçlerini destekleyen teknik/üretim, insan/organizasyon ve ekonomik/finansal unsurlar arasındaki bağlantıları anlama ve yönetme yeteneği sağlar. Mezunlar ayrıca değişim ve yenilik projelerini başarılı bir şekilde uygulayabilmelerini ve gelişen dijital teknolojilerin sunduğu fırsatlardan tam olarak yararlanabilmelerini sağlayacak bir dizi ileri düzey beceri ve yeterlilik kazanacaklardır.

 

Programme structure

1st Year: Smart Operations and Supply Chain Management; Digital Manufacturing; Material Flow Systems and Logistic Networks; Digital Customization; Organizational Change and Performance Measurement; Strategy and Digital Transformation; Precision and Quality for Manufacturing Innovation


2nd Year: Sustainability and Digitalization of Metallurgical Processes; Energy Management and Digitalization; Machine Learning, Clustering and Data Mining; Digital Twins for Automation and Collaborative Robots; Technology and Innovation Management; New Product Development Management; Digital marketing

Kariyer fırsatları:

Mezunlar, her türlü endüstride, hizmet alanında, danışmanlık firmalarında ve kamu kuruluşlarında iş bulabilirler. Ana alanlar şunlardır: üretim süreçlerinin ve lojistiğin tasarımı, organizasyonu ve yönetimi, yeni ürün ve hizmet geliştirme, yenilikçi projelerin yönetimi, enerji yönetimi, pazarlama ve iletişim ve satış, ticari faaliyetlerin organizasyonu, yönetim muhasebesi ve kontrolü, iş performansının ölçümü, şirket bilgi sistemleri ve stratejik analiz.

 

Yeterlilik Şartları ve Gerekli Belgeler

 

Lisans Eğitim Yeterliliği: İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya Mühendislik alanında kanıtlanmış becerilere sahip bölümlerin birinden en az 3 yıl süreli lisans eğitimi.

Dil Yeterlilik: B2 seviye veya eşdeğeri İngilizce sertifikası

Not Ortalaması: 2.70/4.00 (GPA)

Eğitim Süresi: 2 Yıl

Son Başvuru Tarihi: 2 Şubat 2024

Okul Başlangıç Tarihi: 1 Ekim 2024

Eğitim Ücreti: 2.739 Euro/yıl x 2 = 5.478 Euro

Kayıt ve başvuru ücreti: 230 Euro

 

Burs imkanları ve eğitimle ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu