Hakkımızda

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1997 yılından bu güne kadar yurt dışı eğitim deneyimine sahip olan profesyonel yönetici kadrosu ile müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışı ile eğitim sektöründe çalışmalarını başarılarla devam ettiren uluslararası yurtdışı eğitim danışmanlık şirketidir. 

Danışmanlığımız, TÜRSAB üyesi olup, yurtdışı eğitim alanında yurt dışı dil okulları, yurtdışı yaz okulları, yurtdışında TOEFL-IELTS kursları, iş İngilizcesi, yurtdışında lise eğitimi, yurtdışı üniversite, yurtdışı master eğitimi, yurtdışında sertifika programı,  Amerika Au Pair  ve Almanya Au Pair programıyla hizmet vermektedir.

Truva Yurtdışı Eğitim, yurtdışında master, üniversite, dil okulu ve kültürel değişim programı olan Au Pair programı ile çalışma tecrübesine sahip deneyimli ve her konuda yardımcı kadrosuyla, size yurtdışındaki başarılarınızda katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Çalışmakta olduğumuz ülkeler;  İngiltere, Amerika, Avustralya, Almanya, Kanada, İrlanda, Malta,  Fransa, İtalya, Polonya, Güney Afrika ve diğer Avrupa ülkeleridir. Adaylarımıza yurtdışında dil okulları, yaz okulları, IELTS-TOEFL, iş İngilizcesi, lise, üniversite, master eğitimi, sertifika programı ve Au Pair programıyla hizmet vermekteyiz.

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak çalıştığımız yurtdışı partner okullar bulundukları ülkelerde devlet tarafından onaylanan okullardır. Okullarımız British Council , English UK , Quality English, IALC, MEI ile dünya kalite sertifikalarına sahip okullardır. Okullara kayıt aşamasında danışmanlığımız her türlü konuda size ücretsiz eğitim danışmanlığı vermekte ve vize, konaklama, havaalanı karşılama, sigorta işlemleri de kurumumuz tarafından yapılmaktadır.

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı aracılığıyla eğitim almak istediğiniz alandaki okullar hakkında detaylı bilgi edinebilir, istediğiniz okulu seçebilir ve bütün işlemlerinizi bizim danışmanlığımız ile tamamlayıp arzu ettiğiniz eğitime daha çabuk ve başarılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık faaliyetlerinin yanında Truva Uls. Nak. İth. İhr. ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. şirketine bağlı olarak Alfabet Turizm Seyahat Acentesi olarak, TÜRSAB üyesi ve Turizm Bakanlığı A grubu belgesi sahibi bir seyahat acentesidir.

Truva Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın sektöründe en iyilerden biri olmasının nedeni ise, yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile öğrencilerinin ihtiyaçlarını bilmesi, hizmetlerini de bu ihtiyaçlar doğrultusunda vermesidir.

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı IAPA üyesi tek yurtdışı eğitim acentesidir ve ENGLISH UK, BRITISH COUNCIL, IALC, QUALITY ENGLISH, WYSE, FELCA , TEAG, IAPA, ICEF, FELCA, YEDAB ve TURSAB üyesidir.

 

Truva Yurtdışı Eğitim Hizmetlerimiz 

Yurtdışında Dil Eğitimi

Yurtdışında Yaz Okulu Programları 

Yurtdışında çocuk ve genç YAZ OKULU PROGRAMLARI

Yurtdışında Sertifika Programları

Yurtdışında Üniversite Programları 

Yurtdışında Yüksek Lisans Programları 

Yurtdışında Master Prgramları

Yurtdışında Profesyonel Kariyer Odaklı Dil Eğitim Programları

Yurtdışında İngilizce Hazırlık Programları

Yurtdışında Üniversite ve Yüksek Lisans Hazırlık Programları

Yurtdışında A Level Programları ve Pathway ve Foundation Programları 

Yurtdışında Üniversite Year 1 Programları 

Yurtdışında Sertifika, Diploma ve Advance Diploma Programları

Yurtdışında IELTS ve TOEFL Programları 

Yurtdışında Work And Study Programları

AVUSTRALYA WORK AND STUDY

IRLANDA WORK AND STUDY 

AMERİKA AU PAIR PROGRAMI

ALMANYA AU PAIR PROGRAMI  

VİZE DANIŞMANLIĞI

 

Programlarla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilir, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

 

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.

 

 

 


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu