George Brown College

GEORGE BROWN COLLEGE

1968'de açılmıştır. Toronto'nun merkezinde yer alan George Brown College 2004'ten bu yana, uluslararası ortaklıklarını genişletmiş ve Toronto’nun kültürel, ekonomik ve sosyal yapısını güçlendirmeye olan bağlılığını arttırmıştır.

Üniversite programları 1, 2 ya da 3 yıl sürelidir. Çoğu program Eylül ve/veya Ocak ayında başlar ancak Mayıs ayında da bazı yıllar açılabilmektedir.  George Brown'da programlar çok hızlı dolduğu için kayıtların en az 6 ay öncesinden yapılmasını önermekteyiz.

 

Neden George Brown College'ı tercih etmeli?

Toronto, Kanada’daki birçok büyük sektöre ve Kuzey Amerika’nın en önemli ekonomik merkezlerinden birine ev sahipliği yapmaktadır. Böylelikle şehir öğrenciler için adeta canlı bir laboratuvar haline geliyor. Öğrencileri Toronto şehir merkezinin göbeğinde konumlandıran üç ana kampüsü ve birkaç başka yeri olan - St. James Kampüsü, Casa Loma Kampüsü ve Waterfront Kampüsü vardır.

Öğrencilere iş piyasasında üstünlük sağlamak için konumundan fayda sağlamaktadır. George Brown, alan müfredatı önererek, alan eğitimi ve istihdam sağlayarak, öğrencilerin akademik yaşamında rol oynayan şirketler ve kuruluşlarla ortaklık yapıyor. 

 

Kayıt için gerekli olan belgeler

•  Lise Diploması

•  65 $'lık başvuru ücretini ödemek.

•  İngilizce yeterlik belgesi (IELTS minimum 6.5)

•  Eğitim masraflarınızı karşılayacağınızı gösteren banka dokümanları

George Brown College'ın programlarına ayrıntılı göz atmak için tıklayınız.

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu