University Canada West

UNIVERSITY CANADA WEST

Profesyonel anlamda kariyer yapmak ve topluma liderlik etmek isteyen öğrencileri hayata hazırlama konusunda yenilikçi yaklaşımı ve etkinliğiyle bilinen University Canada West (UCW), Kanada ve yurt dışında lider vasıflı, saygı duyulan ve bağımsız bir Üniversite vizyonu taşır.

UCW’nin öğrenme ortamı dinamik ve uygulamaya dayalıdır. Sınıflarımızdaki öğrenci sayısının az olması size sınıf arkadaşlarınızı tanıma ve öğretim görevlileri ile birebir görüşme fırsatı verir. Ayrıca alanlarında doğrudan deneyim sahibi öğretim görevlilerimiz rekabetçi piyasada başarının kapılarını aralayacak bilgi ve becerileri size kazandırmak için sadece ders kitaplarına bağlı kalmayıp sizleri deneyimleriyle de donatırlar.


Vancouver’da Hayat

“Vancouver, Manhattan’ın dağlarla çevrelenmiş hali.” - The New York Times.Eğitim için UCW’ye geldiğinizde, The Economist’in bu güzel şehri neden yaşanabilecek en iyi 3. şehir olarak seçtiğini anlayacaksınız*. Bir yandan el değmemiş okyanuslara ve eşsiz dağlara kucak açan diğer yandan modern bir ticaret şehri olan Vancouver heyecan verici, bünyesinde çok farklı kültürleri barındıran ve hiç uyumayan bir metropoldür.Şehrin merkezinde bulunan kampüsümüz tarihi London Building’tedir. Toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşılabilen kampüsümüze geldiğinizde sizi karşılayan kafeler, restoranlar, eğlence ve alışveriş merkezleri ile spor salonları sayesinde kendinizi evinizde hissedeceksiniz.


İş hayatına hazırlık, eğitim odaklı öğrenme

Biz, UCW’de, öğrenmeye odaklanıyoruz. Özellikle programlarımız kapsamında hızla değişen alanlarda ele alınan içerikler güncelliğini çabucak kaybedebiliyor. Bu sebeple programlarımızı tasarlarken piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor ve size olabilecek en güncel eğitimi veriyoruz.

Hem eğitim hem de endüstride deneyimli, alanında uzman eğitim kadromuz, bilgi birikimlerini sizle paylaşıyor. Öğretim üyelerimiz, size örnek olaylar vererek, çalışmalarınız için bağlam sunarak ve hatta çalıştıkları dönemin yaşanmışlıklarını sizlere aktararak girmek istediğiniz endüstriyi daha iyi tanımanız adına her imkânı sunuyor.

Tüm bunların yanında öğrenci işleri birimi, CV hazırlamaktan iş mülakatlarına hazırlanmaya kadar aklınıza gelebilecek her türlü soruyu cevaplamak için sizi bekliyor.


Hızla biten programlar

Programlarımız her yıl dört dönemi kapsamaktadır, bu sayede okulda daha az zaman harcayarak hayallerinizdeki işe daha erken kavuşabilirsiniz. Ayrıca daha önce yükseköğretim programlarından aldığınız krediler UCW tarafından tanınıyor ise programınızı düşündüğünüzden daha erken sürede bitirebilirsiniz.

 

Giriş Şartları

• Kanada Lise Diploması (12’inci Sınıf) veya genel ortalaması C veya üzeri olan eşdeğeri (4.33 üzerinden 2.0)

VE

• IELTS - Yazma bölümü 6.0’ın altında olmamak kaydıyla 6.5 veya üzeri IELTS puanı ya da İngilizce bilgisini kanıtlayan eşdeğer bir belge (ana dili İngilizce olmayan öğrenciler için)


Özel Kabul

Kabul Komitesi, başvuru şartlarını karşılamadığı halde çalışma programında başarılı olacağını gösteren eğitim ve iş deneyimine sahip olan adayları Özel Kabul kapsamında değerlendirebilir. Bu gruba giren başvuru sahiplerinin genellikle:

• Derslerin başlayacağı gün itibariyle veya daha öncesinde yirmi bir (21) yaş üzerinde olmaları;

• Lise eğitimlerini tamamlamalarının üzerinden en az iki yıl geçmiş olması ve

• Kabul Komitesi tarafından onaylanmış olmaları gerekmektedir.

Alımlar

Güz (Ekim), Kış (Ocak), Bahar (Nisan), Yaz (Temmuz)

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

 

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu