West Virginia State Üniversitesi

WEST VIRGIN STATE UNIVERSITY

West Virginia State Üniversitesi'nde, kelimelerden çok daha fazlasıdır. West Virginia State Üniversitesi'nde sizi bir kariyer ve yaşam için hazırlayacak olan akademik ve öğrenci yaşamı deneyimiyle eğitim alacaksınız. Öğrencilerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için  ve en yüksek beklentilerini bile aşması için teşvik ettiği bir yer olan West Virginia, muazzam bir değer ve arkadaş canlısı bir kampüste eğitim vermektedir.

1891 yılında kurulan WVSU'nun 3.514 öğrencisi vardır.

23 lisans derecesi ve altı lisans derecesi ve uygun fiyatlı eğitim programları sunmaktadır.

WVSU, beş erkek sporunda ve beş kadın sporunda NCAA Division II seviyesinde atletizmde yarışmaktadır.

WVSU, W.Va. Enstitüsü'nde, en büyük şehri ve Batı Virginia'nın başkenti olan Charleston banliyösünde yer almaktadır. Büyükşehir bölgesinde yaşayan 300.000'den fazla insanıyla, kültürel ve tarihi etkinlikler, müzik, festivaller ve eğlence ile övünen aktif, heyecan verici ve ilgi çekici bir yerdir.

 

Başvuru için şartlar

· Minimum 6.0 IELTS 

· En az 3.0 not ortalaması

 

Başvuru için gerekli olan belgeler

· WVSU başvuru formu

· Lise diploması fotokopisi ve trankriptler 

· 2 adet referans mektubu

· Banka dokümanları

· $150 başvuru ödemesi

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu