Collegıum Civitas

COLLEGIUM CIVITAS

Polonya'daki En Yüksek Dereceli Üniversite 2000 yılından bu yana Collegium Civitas, “Wprost”, “Polityka”, “Rzeczpospolita” veya “Wiarygodna Szkola gibi önde gelen Polonya dergilerinin, gazetelerinin veya eğitim kurumlarının akademik ve üniversite sıralamasında her zaman birinci veya ikinci sırayı almıştır. Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Sosyoloji alanlarında tartışmasız ülkenin en iyileri arasındadır.

“Perspektywy” HEI sıralamasına göre 2017'de Collegium Civitas liderler arasındaydı:

  • Polonya'daki devlet üniversiteleri arasında 6. sırada
  • Tüm Polonya Yükseköğretim Kurumları arasında “uluslararasılaşma” kategorisinde 3. sıra
  • “Uluslararası İlişkiler” kategorisinde birincilik (devlet dışı Polonya Üniversiteleri arasında)
  • Polonya'daki devlet dışı üniversiteler arasında “Sosyoloji” kategorisinde birincilik.

Uluslararası çevre
Collegium Civitas, 2017 yılında “Perspektywy” ve “Gazeta Prawna” Ulusal Sıralamasına göre, tüm Polonya Yükseköğretim Kurumları arasında 'Uluslararasılaşma' kategorisinde 3. oldu.

Mükemmelliği ve Akreditasyonu Öğretmek
Fakültemizin büyük bir kısmını ülkenin en gelişmiş ve prestijli araştırma kurumu olan Polonya Bilimler Akademisi'nden alıyoruz. Polonya Üniversitesi Rektörleri Konferansı'ndan Eğitimde Kalite Belgesi'ne sahibiz. Profesörlerimiz iki kez En İyi Akademik Öğretmen Varşova Başkanı ödülünü aldı.

Collegium Civitas, Polonya Üniversiteleri Rektörleri Konferansında Ulusal Akreditasyon Komisyonu Akreditasyonunu ve Üniversite Akreditasyon Komisyonu Akreditasyonunu yapmaktan gurur duyar.

İdeal Konum
Üniversite Varşova'nın merkezinde, dönüm noktası Kültür ve Bilim Sarayı'nda yer almaktadır. Varşova'nın cazibe merkezlerinin çoğu, ulaşım bağlantıları gibi yürüme mesafesindedir. Site, bankalardan ve postanelerden restoran ve barlara kadar rahat bir yaşam için hükümlerin çoğunu içerir.

Mükemmel Kariyer Fırsatları
Çalışma programlarımızın entelektüel olarak titiz doğası, öğrencilerin rekabetçi iş piyasasına güvenle bakmalarını sağlar. İyi seyahat eden ve İngilizce konuşan mezunlarımız, herhangi bir kamu veya özel sektör işvereni için bir varlıktır. Ayrıca, Collegium Civitas'daki Lisans Programları İngiltere, ABD, Kanada veya diğer İngilizce konuşulan ülkelerde daha ileri çalışmalar için sıçrama tahtası olarak kullanılabilir.

Collegium Civitas Kariyer Merkezi, öğrencilere kariyerlerini başlatma ve geliştirme konusunda profesyonel destek sağlamak için elinden geleni yapar:

  • Kariyer danışmanları ve danışmanlarla bireysel istişareler
  • Polonya ve yurtdışında çok sayıda staj
  • İşverenler ve mezunlar ile toplantılar
  • Etkileşimli işe alım hizmeti

Öğrenci Yurtları

Üniversitemiz öğrencilerine modern ve rahat öğrenci evlerinde oda kiralama imkanı sunmaktadır.

 

Kaynak; https://www.civitas.edu.pl/en/our-university/top-reasons

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu