Georgian College

GEORGIAN COLLEGE

1967'de kurulmuştur. Uzun yıllar Kanada'nın Ontario eyaletinde lisansüstü istihdamda bir numara olmuştur. 2016-17 Anahtar Performans Göstergelerine göre mezunlarının yüzde 87,3'ü altı ay içinde iş buldu ve % 90,2 işveren memnuniyeti almıştır. Ontario’nun bir numaralı kooperatif koleji ve öğrenci iş tecrübesinde tanınmış bir lider olmakla birlikte eğitimde pratik, uygulamalı öğrenmeyi vurgulamış bir eğitim kurumudur.

6.200 işveren ortağı vardır ve Kanada Kooperatif Eğitimi Derneği tarafından akredite edilmiş programları olan ilk Ontario üniversitesi olmuştur. 72.000 Gürcü mezunu, 11.000 tam zamanlı öğrenci, 60 ülkeden 1.600'den fazla uluslararası öğrenciye eğitim vermiştir.

Kanada'da yedi tane kampüsü vardır. Barrie, Midland, Muskoka (Bracebridge), Orangeville, Orillia, Owen Sound, South Georgian Bay (Collingwood)'da bulunmaktadır.

Georgian College'ın Barrie, Orillia ve Owen Sound'da kampüs içi konutları; kampüs dışı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca her yıl 2.5 milyon dolardan fazla burs ve eğitim desteği sağlamaktadır. Georgian College'da herhangi bir akademik programda okuyan öğrencilerin haftada 20 saat çalışma izni vardır. CO-OP'lu programlara katılan öğrenciler CO-OP dönemlerinde full time ,haftada 40 saat olarak maaşlı staj yaparlar.


Georgian College'ın sunduğu tüm programlara göz atmak için tıklayınız.

 

Kayıt için gerekli olan belgeler

•  Lise transkripti

•  Uluslararası öğrenci başvuru formu

•  100 CAD$ başvuru ücreti

•  Yeterli düzeyde İngilizce bilgisi minimum 6.5 olmalıdır.

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu