Brıtısh Applıed Collage - Dubai

BRITISH APPLIED COLLEGE 

 

Umm Al Quwain'deki (BACU) İngiliz Uygulamalı Koleji, Nisan 2017'de BAE'de önde gelen bir uygulamalı yüksek öğretim kurumu olarak kuruldu. BACU, BAE'de ve bölgede Uygulamalı eğitim programlarında derece sunan lider Kolej olmayı planlıyor. Ayrıca Umm Al Quwain bölgesi ve ötesindeki öğrenciler için ilk tercih edilen Kolej olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için BAC, Yüksek Ulusal Diplomalar (Seviye 4 ve Seviye 5) sunmak için Birleşik Krallık Pearson ve Seviye 6 Tamamlama Dereceleri sunmak için Birleşik Krallık Teesside Üniversitesi (TU) ile işbirliği anlaşmaları imzaladı.

Altyapı: BAC, öğrenci merkezli bir yaklaşımla birinci sınıf altyapıya ve öğrenci tesislerine sahiptir. Uygulamalı öğrenme yaklaşımımıza büyük önem veriyoruz ve öğrencilerin projeler ve pratik ödevler için yenilikçi fikirler bulmaları teşvik ediliyor. BACU, tümü en yeni, son teknoloji cihaz ve aletlerle donatılmış mükemmel laboratuvarlara ve atölyelere sahiptir.

Misyonumuz, çeşitli, birinci sınıf yetenekleri çekmeye ve elde tutmaya, yenilikçi bir alan yaratmaya ve bireylerin tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamaya kendini adamış bir topluluk yetiştirmektir. Öğrencileri, sınırların ötesine bakan ve mesleklerinde yenilik yapmak için gerekli uygulamalı becerilerle donatılmış, kendine güvenen, güçlendirilmiş bireyler olmaları için yetiştiriyoruz. Öğrencilerin farklı öğrenme stillerine hitap ediyor ve farklı öğrenme yollarını takip etmeleri için onlara fırsatlar sunuyoruz.

 

PROGRAMLAR

School of Computing

·         Software Engineering

·         Cybersecurity

·         Artificial Intelligence & Data Analytics

·         Computing (general)

School of Engineering

·         Electrical & Electronic Engineering

·         Mechanical Engineering (Robotics Specialization)

School of Construction & Built Environments

·         Civil Engineering

·         Construction Management

·         Interior Architecture & Design

School of Business

·         Accounting & Finance

·         Business Management

·         Human Resource Management

·         Marketing

Öğrenciler eğitimlerinin son yılını İngiltere Teesside Üniversitesi’nde tamamlayabilirler.

 

ÜCRETLER

Paket’in içerdiği ücretler:

·         Visa fees and processing

·         Tuition fees

·         Registration fees

·         Airport pickup

·         Medical Insurance

·         Accomodation

Her şey içinde yıllık paketler:

·         Year 1 (UK, level 3): 11,000 USD

·         Year 2 (UK, level 4): 12,250 USD

·         Year 3 (UK, level 5): 13,750 USD

·         Year 4 (UK, level 6): 15,000 USD

 

İNGİLİZCE YETERLİLİK

Tüm öğrencilerin, TOEFL (minimum puan 500 PBT 61 iBT), IELTS (minimum bant 5.0), EMSAT (minimum puan 1100) veya eşdeğer bir uluslararası standartlaştırılmış İngilizce dil sınavı gibi bir İngilizce yeterlilik sertifikası sağlamaları gerekir. 


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu