İzlenimler

Hakan K..

Herkesin hayatında yapmak istediği hedefler vardır, benimkisi İrlanda'ya gitmekti, Kasım ayında başlayan araştırma sürecim sonrası Truva Yurtdışı Eğitim danışmanlık acentesiyle çalışmaya karar verdim. Doğru yönlendirmeleri, evrak işlemleri A dan Z ye tüm işlemlerin başarılı bir şekilde yapmaları sayesinde şu an da İrlanda da eğitim görmekteyim. Eğitim görmekte olduğum kurumun eğitim işleyişi, öğretmen kadrosu profesyonel bir şekilde işliyor, okula daha ilk girişinizden güler yüzlü öğretmenler karşılıyor sizleri, koridordan geçerken dahi insanlardan selam alabiliyorsunuz, Truva Danısmanlık acentesinde çalışan her bir bireye, okumakta olduğum okulumda eğitim veren her bir öğretmenime sevgilerimi gönderiyorum.

 • 05
 • 2022
 • Irlanda Dublin

MERT CAN Ü..

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketini 2013 yılında tanıdım ve ilk yurtdışı eğitim, yurtdışı maceram ve tecrübem Truva ile birlikte başladı. Daha sonra muhteşem aile ortamı , samimiyeti ve tecrübesi ile birlikte Usa, Canada ve İngiltere eğitim süreçlerimi tamamlamamda emeği çok büyüktür ve iletişimimiz yıllar geçmesine rağmen hiç bir zaman bitmedi. Buna istinaden Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketini ve yardımsever çalışan arkadaşları tanımışım, kendilerine kaliteli iletişim ve tecrübelerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim.

 • 04
 • 2022
 • Kanada

SÜMEYYE Ö..

Yurt dışına çıkarken hangi şirketle çıktığınız, öncesinde ve sonrasında gerçekten çok önemli. Amerika'dayken yardımlarını esirgemeyen, önerileri ve motive edici konuşmalarıyla destek olan, en yalnız hissettiğim anlarda saat farketmeksizin bana cevap veren , gurbette hissettirmeyen Fatma Hanıma çok teşekkür ederim. Bu şirketi seçtiğimiçin asla pişman değilim. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Amerika

YASEMİN ULU.

Selam Çiğdem Hanım, ilk günlerin telaşıyla anca yazabildim. Herşey yolunda şuanda. Otobüs kartı ve simcard hallettim. Şuanda da GNB randevusundayım. Burdakiler erken aldığım için şaşırıyor, şanslısın diyorlar. Tabi ben şansa pek bırakmadım erkenden aldım orası ayrı. Kaldığım aile çok iyi, memnunum. Hanfendi Çinli ve yemekleri çok lezzetli. Ev okula 40 dakika uzaklıkta. Sınıfımda iki Türk var. Türk temsilcide sağolsun ilgileniyor bizimle. Yarın ve Cuma resmi tatil. Aziz Patrick günü. Geriye banka pps ve iş kaldı. Şimdide onlarla ilgileneceğim. CV mi bitirip sokak sokak dağıtacağım sanırım. Bu arada iyiki yağmurluğu hatırlattınız. İrlanda için çok gerekli. Hava çok değişken gün içinde. Şemsiyem hep yanımda. Yani şuan herşey yolunda. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak. Hoşçakalın şimdilik:)

 • Irlanda Dublin

Cansu C..

Bu yorumu 4 senedir yaşamakta olduğum İrlanda'dan yazıyorum. Vize almanın benim için zor olduğu bir dönemde bunu başarıp İrlanda'ya gelmemde Fatma hanım ve çalışma arkadaşlarının yardımı çok büyük. Gerek başvuru sürecinde, gerek okul seçiminde, sonrasında master dönemimde beni hep desteklediler sürecin her aşamasında yanımda oldular. Truva danışmanlığı tavsiye ettiğim ve hizmetinden faydalanan arkadaşlarım ve yakın çevrem de ilgilerinden çok memnun kaldılar. Kendilerine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Buradan başta Fatma hanım olmak üzere tüm Truva çalışanlarına en içten teşekkürlerimi iletiyorum.

 • Kasım
 • 01
 • 2022
 • Irlanda Dublin
Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.