İzlenimler

Murat Ö.

Avustralya Truva ile tanışmadan önce birkaç tane danışmanlık firması ile görüşmüştüm. En ilgi alakalı danışmanlık firması olduğunu söyleyebilirim. Vize başvurusu için en doğru adımları birlikte attık. sonuç vizem onaylandı.

  • Australia

Ahmet S.

Avustralya Melbourne den selamlar, çok cana yakın güzel insanlar danışmandan çok abla kardeş ilişkisi var, 3 ay önce vize başvurusunda bulunduk ve 2 gün içerisinde onaylandı. Kesinlikle öneririm

  • Avustralya

Talha U.

Başta Fatma Hanım olmak üzere bütün calışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim. İngiltere'de master yapma fikrimi gerçeğe dönüştürmemde bana çok yardımcı oldular. Çok kısa bir süre içerisinde okuldan kabul ve ardından da öğrenci vizesini alabildim.

  • İngiltere

Kadir A.

Benimde çocuğum için çalışma firsatim oldu. Özellikle Fatma hanim ve ekibi çok başarılı. Laf olsun diye söylemiyorum. Gercekten çocuğumu irlandada evine yerleştirilene kadar yaninda olmalari vize sürecinde değerli bilgilerini paylaşıp çok başarılı oldular. Ne soylesem az. Emekleri için onlara ne kadar teşekkür etsem azdır. Bir ömür başarilar dilerim

  • irlanda

Seza K.

Başvuru süreci çok kolay işledi, süreç boyunca tüm sorularım samimiyetle cevaplandı ve sıkıntı yaşamadan vizemi alarak master programıma başladım. Samimiyetlerinden ve hizmetlerinden çok memnun kaldım.

  • İngiltere
Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu