İzlenimler

Nisanur M..

Truvayı daha önce giden bir aile dostumuz aracılığıyla buldum. Kızları Truva aracılığıyla ingilterede eğitim görmüş ve şuan irlandada yaşamakta. Benim için gideceğim firmanın ilgisi ve güvenilir olması çok önemliydi. Bu yüzden gözüm kapalı güvendim. Ve her şey en pratik şekilde halledildi. Vizemde ve diğer hiç bir şeyde sorun yaşamadım. İngiltere Türkiyeden çok farklı ama adaptasyon süreci maksimum 2 gün. Burada 3 ay eğitim görüp konaklayacağım. Gelmeden önce çok fazla endişelerim vardı. Kendime güvenim en alt seviyedeydi fakat sanıldığı kadar korkunç değil. Bir rüyanın içinde kendinizi buluyorsunuz. Fatma hanıma ve Nazlı hanıma bu süreçte bana göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bende bu şekilde eğitim alıp aynı zamanda gezmek isteyen diğer tüm arkadaşlarıma Truvayı kesinlikle önereceğim. ❤️

  • İngiltere Oxford

İlayda Y..

Aklımda Yurtdışı Eğitim'i vardı.Araştırmam dolayısıyla Kadıköy'den geçerken gördüm.Herhangi bir tanıtım vs. olmadı. İlk başta her şeyin detaylı bir şekilde anlatılıp süreci en sondan en başa kadar doğrusuyla bize yansıttılar. Her süreçte çok yardımcı, güler yüzlü şekilde karşılandık. Her soruna büyük çabalarını her şekilde gösterdiler. Mutlu yüzle çıkmak her defasında, her gelişte sıcakkanlı davranışlar için teşekkürler ederim. Dediğim gibi her süreçte yardımcı herkes. Güvenle her şekilde işleminin yapılması ile beraber her daim mutlu yüzle çıkıyorsunuz.

  • İrlanda Dublin

Mazlum B..

Yurtdışı eğitimi için gerek sosyal medya gerek internet'den birçok yer araştırdım.Ofisleri ziyaret ettim artık bir gün sokak sokak dolaşırken truva eğitim merkezinin tabelasını gördüm ve görüşmek için girdim.Tek kelime ile mükemmel bana çay verdiler.Sıcak ortamı dürüst iş ahlakı ve her türlü şartlarınıza göre yardımcı olma isteği her şeyiyle harika.Esma Koçak Hanım'ın güler yüzü, Fatma Hanım'ın bir abla edasıyla yaklaşması kucaklaşması ve danışmanımız olan Sayın Çisem Hanım'ın her an dakika bizleri dinlemesi her türlü sıkıntımıza çare üretmesi her aradığımızda telefonun ucunda beklemesi profesyonelliği ile sizlerin güvenle hayallerinize gitmenizi sağlıyor. Eğer ki yurt dışı hayalleriniz var ise Truva'ya uğramadan bir çaylarını içmeden karar vermeyin.

  • İrlanda Dublin

H. K..

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına İnternet üzerinden yurtdışı eğitim fırsatlarını araştırırken karşılaştım. Hem İrlanda Dil okulu hem Amerika vize süreçlerimde gösterdiğiniz ilgi, disiplin ve detaylı çalışma sayesinde bu süreçleri kolay ve sorunsuz bir şekilde atlattım . Bu süreçte bana her türlü desteği sağlayan Truva ailesine ve özel olarak Çişem Hanım’a çok teşekkür ederim. Enerjisi ve pozitifliğiyle sürecimin başlangıcından bu yana her zaman yanımda oldu, olmaya da devam ediyor :) Belgelerimin hazırlığı aşamasında büyük bir hassasiyetle çalışıldı. Tüm vize aşamaları ve süreçler hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Oldukça memnun kaldım. Work & Study programı ile geldiğim Frances King School of English/Dublin’de dil eğitimimin 3.ayını doldurmak üzereyim. Sıcakkanlı insanlarıyla, her adım başındaki renkli irish barlarıyla, yemyeşil doğasıyla bir çok ülkeden insanın tercih ettiği, samimi atmosferi olan bir şehir Dublin. Hiç mi negatif yanı yok diyeceksiniz, elbette ki var yaz sezonunda gelmediyseniz güneşi biraz özleyebilirsiniz :) İngilizceyi 4 duvarın dışında da yaşayarak, eğlenerek keyifle öğrenebileceğiz bir yer. Ayrıca IT sektöründe çok fazla iş imkanı sunması benim Dublin’i seçmemin en büyük nedenlerinden biri oldu. Buraya gelişimin 68. Gününde global piyasada tanınan bir firmadan iş teklifi aldım ve dil eğitimimden sonra profesyonel kariyerime burada devam ediyor olacağım. Birden çok kez tecrübe eden biri olarak söylüyorum ki kurduğumuz hayaller ne kadar büyük olursa olsun, sandığımız kadar uzakta değil. Ben hayallerime ulaştım sıra siz de ! Kesinlikle ! Dil okulu fiyatlarının, İngiltere ve Amerika da ki okullara kıyasla öğrenci bütçesine daha çok hitap etmesi ayrıca okurken çalışma imkanı da sunduğu için dil okulu düşünenlerin İrlanda’ya bakmasını kesinlikle öneririm ve şunu da eklemek isterim Irish aksanı sanılanın aksine, çok daha anlaşılır :)

  • İrlanda Dublin

Ahmet K..

Yüksek Lisans eğitimi sırasında arkadaşımın tavsiyesi üzerine Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını duydum. En kısa sürede görüşmeye gelim.Kendi adıma aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Gerek evrakların hazırlanmasında ,gerek başvuru süreci olsun her konuda tam destek aldım. Yurtdışında eğitim almak isteyen tüm öğrenci arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum :)) Danışmanlar güler yüzlü , samimi ve işlerinde gerçekten çok başarılılar. Sadece vize ile ilgilenen danışmandan değil herkesten her türlü yardımı alabiliyorsunuz. Telefon , mail trafiğinde size çok hızlı dönüş yapıp ,sorularınıza kısa sürede cevap gönderiyorlar. Özellikle bu aşamada çok memnun kaldım. Bunun için Truva Danışmanlığa büyük bir teşekkür borçluyum. Çevremde bu tarz eğitim almak isteyen tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim. Gideceğiniz yerin şartları,imkanı size detaylı bir şekilde aktarılıyor ve vize alma sürecinde her türlü destek size sağlanıyor. Bu şekilde evraklarınızı hazırlamakta zorlanmıyorsunuz.Çanta dolusu evrak var diye korkmayın,çünkü her aşamada yanınızda TRUVA desteğini bulacaksınız.Hayatınıza yön vermek için muhakkak danışın.

  • İrlanda Dublin