Es Dubai - Dubai Dil Eğitimleri (Uzun Dönem)

 

ES Dubai'de, insanların İngilizce öğrenmeyi seçmesinin birçok nedeni olduğunu anlıyoruz ve size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak teşvik edici bir ortam sağlayacağız. ES Dubai, öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza ve sizi yeni kursunuza yerleştirmenize yardımcı olacak deneyimli öğretmenler tarafından verilen geniş bir program yelpazesi sunar.

Okulumuz , Yeni Dubai'nin kalbindeki Jumeirah Lake Towers'ta (JLT) yer almaktadır . JLT, çok çeşitli yiyecek, perakende, spor ve eğlence seçeneklerinin yanı sıra toplu taşıma araçlarına (iki metro istasyonu) kolay erişim sunan elverişli bir konumdur ve Dubai Marina Alışveriş Merkezi ve plaja sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Güvenli bir ortam ve öğrenci yurduna çift yönlü ücretsiz servis ile konumumuz, uluslararası öğrenciler için ideal bir ortam sağlar.

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu