İrlanda Yaz Okulları

İrlanda Yaz Okulu

Avrupa’nın en yaşanabilir adalarından biri olan İrlanda’da çocuklarınıza güvenli ve konforlu bir ortamda yabancı dil eğitimi fırsatı vererek, bu güzel ülkede hayatı boyunca unutmayacağı anlar yaşamasına imkan tanıyın. İrlanda yurtdışı yaz okulu için her yıl binlerce öğrenciye hayatına yön vermesini sağlayacak güzel deneyimler yaşatmaktadır. İrlanda’da yurtdışı yaz okulları minimum 2 hafta ile 12 hafta arasında sürer.  İrlanda yaz okullarında, öğrencilerin Türkiye’de aldığı dil eğitiminden farklı olarak sadece gramer değil, hem teleffuz hem de konuşma becerisi geliştirmek amaçlanmıştır. Öğrenciler gramer olarak öğrencilkleri dili hem okul ortamında hem de sokakta sıklıkla kullanarak, en iyi ve doğru şekilde kavrarlar. 

İrlanda Yaz Okulunun Faydaları

İrlanda yaz okulları ile öğrenciler, farklı bir ülkede eğitim alıp yaşarken farklı kültürlerle tanışma fırsatı yakalarlar. Öğrencilere sunulan hizmetlerin birçoğu eğlenceli aktiviteler olduğu için hem dil öğrenecek hem de oldukça eğlenceli bir eğitim hayatı yaşayacaktır. İrlanda yaz okulları, oldukça gelişmiş, kaliteli ve deneyimli İngilizce eğitimcilerinin olduğu, öğrencinin ihtiyaçlarını ve olanaklarını en iyi şekilde değerlendireceği okullardır. 

İrlanda’nın ana dilinin İngilizce olması, İngilizce’ye yeni başlayan öğrencinin kısa sürede pratikte de bu dili kullanmasına olanak sağlar. Yeni öğrendiği dili hemen kullanmaya başlayan öğrenciler, iş ya da akademik yaşamlarında yeni öğrendikleri herhangi bir şey hakkında özgüvenleri artacaktır.

Öğrencinin başka ülkeden öğrenci ve eğitmenlerle sohbet etmesi, yeni tanıdığı ortama ayak uydurmaya çalışması ve yeni bir ülkede kısa da olsa bir süre yaşaması, yaşadığı her deneyimle yeni bir bilgi sahibi olmasını sağlar. Öğrencinin karşılaştığı her farklı durum kendisine yeni bir bilgi olarak geri döner. 

İrlanda yaz okullarının eğitim verirken çeşitli aktiviteler de düzenlediğini belirtmiştik. Öğrenciler bu aktivitelerle hem kültürel hem de tarih alanlarına yönelerek çeşitli araştırmalar yapma fırsatı da bulacaklardır. Öğrencinin farklı bir ülkede tarihi ve sanatı yerinde görmesi, araştırma yapma becerisini kazanmasına destek olacaktır.

İrlanda Yaz Okulu Konaklama

Yurtdışında yaz okuluna gidecek öğrenci konaklamaları sürekli denetlenen, öğrenci misafir etme konusunda güvenilir yurt ve ailelerle anlaşarak konaklama hizmeti veran okullar tarafından  sağlanmaktadır.  1997 yılından bu yana Truva Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık ailesi olarak, profesyonel danışanlarımızla birlikte çalışarak, talep ve ihtiyaçlarınıza göre okul belirleyip, çocuğunuzun yurtdışının kapılarını aralamasında tüm gayretimizle çalışıyoruz.

 Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız

 


https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/3051feb5f56726ae652c007afab5809d.png

Dublin Yaz Okulları

detay
Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu