Jarvis Collegiate Institute Lisesi

Ontario'nun en eski devlet lisesi olan Jarvis, uzun süredir devam eden bir akademik üne sahiptir. Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik (STEM) okulu olarak, sınıflarındaki öğrenciler, proje temelli öğrenmenin yanı sıra, öğrencilerin hem bağımsız hem de işbirlikçi çalışmalarda yer almalarını sağlayan eğitim vermektedir.

Okul, seçkin akademik ünüyle gurur duymakta ve yeni nesil toplum ve dünya liderlerini hazırlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca Advanced Placement (AP) ve Pre-Advanced Placement dersleriyle 9-12. Sınıflardaki öğrenciler, Üniversite Kurulu tarafından tanınan zenginleştirilmiş bir müfredata katılabilmektedir.


Başvuru için gerekli olanlar:

- C+ üzeri not ortalaması

- Intermediate ve üstü İngilizce seviyesi

 

Tesis

Tarihi bina 1924 yılında inşa edilmiştir ve çeşitli sınıflara, bir spor salonuna ve geniş bir kütüphaneye sahiptir.

 

Spor ve Sanat

Jarvis Collegiate Institute öğrencileri birçok farklı spor dalına katılma yeteneğine sahiptir. Beyzbol, basketbol ve futbol gibi bir çok ana spor olsa da, okçuluk, badminton ve kriket dalına da sahiptir.

Okul, öğrencileri bir dizi sanatsal fırsatı denemeye teşvik ediyor. Davul, seramik / seramik boyama ve gitar bunlardan bazılarıdır.

 

Ödüller ve Konaklama

Okulun, spor, siyaset ve sanat gibi alanlarda kendileri için isim yapmaya devam eden ünlü mezunlara sahiptir. Son mezunlarından biri, Race filminde Jesse Owens olarak gösterdiği performansla, Bir Oyuncu Tarafından En İyi Performans 2016 Kanada Ekran Ödülü'nü kazanan aktör Stephan James'tir.

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu