Southern Cross University

1994 yılında kurulan Southern Cross Universitesi uluslararası öğrenciler için sertifika ve diploma programları vermektedir.

Southern Cross University, hem bölgesel olarak alakalı hem de küresel olarak önemli konulara odaklanan canlı ve yenilikçi bir araştırma programına sahip dinamik bir üniversitedir. Bu programı gerçekleştirmek için sanayi, hükümet sektörleri ve topluluğumuzla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

 

Nasıl başvurulur

Başvuru yapmanın en iyi yolunu ve kimin yardımcı olabileceğini bulmanıza yardımcı olması için nasıl yapılır sayfamızı kullanın!

Konumlarımızı keşfedin

Konumlarımızı keşfedin ve Avustralya'nın cennet gibi doğu kıyısında eğitim almayı deneyimleyin.

Burslar

Akademik burslardan, spora ve eşitliğe özel kurslara kadar uzanan burs yelpazemizi inceleyin.

Kurs ve ücretler

Yerler, ücretler ve diğer yararlı ayrıntıları içeren, Uluslararası öğrencilere yönelik kurs listemizi keşfedin.

 

Daha detaylı bilgilendirme için Bilgi Formu'nu doldurabilir veya Kadıköy'deki Truva Yurtdışı Danışmanlık ofisimizde danışmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

 

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu