Yaz Okulları

Yoğun geçen sınavlardan, hazırlanan onca ödevden, projelerden sonra kim yaz tatilinde dinlenmek eğlenmek istemez…. Gençler yaz tatilinde gezmek, eğlenmek, değişik yerler görmek, yeni arkadaşlar bulmak, anne babası olmadan sadece arkadaşlarıyla kalabilmek ister… Okulu düşünmek bile istemez... Bunu yapabilecekleri en iyi yer ise yurtdışı yaz kampları! Artısı ise İngilizcenizi geliştirmeniz ve bütün kış sadece Present Simple, Present Perfect olarak bildiğiniz İngilizcenin eğlenmek, konuşmak için de kullanılacağını görmek…

Her yaz dünyanın her yerinden binlerce genç yeni dostluklar kuruyor. Yeni arkadaşlarıyla sadece İngilizce konuşarak eğleniyor, aktiviteler yapıyor. Üstelik kurulan arkadaşlıklar yıllarca devam ediyor. Facebook arkadaş listeniz Türkiye sınırlarının dışına çıkıyor artık.

Yaz  okulları normal dil okullarından oldukça farklıdır. Sabah saatlerinde İngilizce eğitim gördükten sonra  öğleden sonra spor ve gezi  aktiviteleriyle  İngilizcenizi  pratik  olarak  kullanabilirsiniz.  Aktivite  programları  günlük ve haftalık olarak düzenlenmektedir. Bu gezilerde okulun belirleyeceği aktivite liderleri, rehberler ve öğretmenler  bulunmaktadır. Aktivite programları, müzeler,  tarihi bölgelere,  eğlence parklarına,  alışveriş merkezlerine  yapılan  geziler,  yüzme,  tenis,  basketbol, at binme  gibi  çeşitli  spor  etkinlikleri,  karaoke,  tiyatro,  çeşitli oyunlar,  quiz gecesi, disko, balo, sahilde barbekü gibi akşam eğlenceleri ve isteğe bağlı olarak, ekstra ücretlendirilen Paris ve İskoçya gezilerini de içerir. İngiltere dışına yapılan gezilerde vize gerekir. Bu gezilerde pakete dahil olanlarda ekstra bir ücret ödenmez. Detayları seçtiğiniz okulun sözleşmesinde görebilirsiniz.

 

Yaz Okulları Ne Kazandırır?

- Özgüvenleri artar, başarı duyguları gelişir.

- Yıl boyu okulda aldıkları teorik yabancı dil eğitimini, tatil ortamı içinde sürekli pratik yapma ve geliştirme imkanı bulurlar.

- İngilizcenin sadece sınavlar ve dersten ibaret olmadığını hayatlarına neler katacağını anlarlar.

- Vizyonları genişler. Farklı bakış açıları kazanırlar.

- Farklı ülkelerden arkadaşlar edinerek dünya vatandaşlığına ilk adımlarını atarlar.

- Farklı arkadaşlıklar kurarlar, ortak dillerinin İngilizce olduğu yeni arkadaşlarıyla iletişim kurmak için İngilizce derslerine daha önem verirler.

- Arkadaşlık ve dayanışmanın değerini öğrenirler

- Evden uzak, kendi sorumluluklarını taşırlar. 

- Yurtdışına seyahat etme deneyimi kazanırlar.

- Ve hayatları boyunca unutamayacakları mükemmel bir tatil yaşarlar.Yaz Okulları hakkında fiyat ve bilgi almak için ofisimize gelebilir veya Bilgi Formu'nu doldurabilirsiniz.

Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.