ManagementBaşkent Varşova’da bulunan Kozminski Üniversitesi, uluslararası anlamda tanınan özel bir üniversitedir. YÖK den denkliği bulunmaktadır. 1993 yılında kurulan üniversite Orta ve Doğu Avrupa’nın en iyi işletme okuludur. İşletme ve Finans alanlarında lisans, master ve doktora düzeyinde eğitim vermektedir. Eğitim dili olarak Lehçe ve  İngilizce‘dir. Avrupa’da MBA, İşletme, Lisans ve Master eğitimi ile dünyada her yıl en iyi ilk 50 eğitim kurumu arasına girmektedir. Kozminski Üniversitesinde 26 ülkeden fazla yüzlerce uluslararası öğrenci mevcuttur. Kozminski Üniversitesi, EQUIS (1999), AMBA (2008) ve The International Accreditation of CEEMAN – Central European Management Development Association sertifikalarına sahiptir. 


  Bölüm: Master of Management
  Kampüs:Warszawa, Poland


Üniversite Kabul Şartları

Polonya'da üniversite okumanız için Türkiye’de sınava girmiş olmanıza gerek yoktur. Üniversiteye girmeniz için lise diplomanız ve transkriptiniz gerekmekte ve aynı zamanda İngilizce seviyenizin de minimum 6.0 IELTS, 80 TOEFL olmalıdır. Eğer İngilizceniz yeterli değilse İngilizce hazırlık dersleri alabilirsiniz.


Başvuru için gerekli evraklar

- Pasaport Fotokopisi

- Geçici mezuniyet belgesi ya da diploma (İngilizce olmalıdır)

- Transkriptler (İngilizce olmalıdır)

- Öğrenci belgesi (eğer eğitimi hala devam ediyorsa gereklidir ve İngilizce olmalıdır)

- CV

- En az bir referans mektubu

- IELTS score

- Statement of purpose (okullara gore edit edilmesi gereklidir)

 

Ücretler

Sömestr başına: 2,215 Euro

İki yıl toplam: 8,860 Euro

 

Konaklama:

Daireler veya odalar kiralanmaktadır.

Yaklaşık olarak aylık 350-400 Euro arasında değişmektedir.

 


Polonya'da üniversite eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak ve size uygun programı seçmemizde yardımcı olmamızı istiyorsanız Truva ofisimize gelerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.