Toronto School of Management


Toronto School of Management; işletme, otelcilik ve turizm ve muhasebe konularında kariyer odaklı geniş bir yelpazede programlar sunan yenilikçi bir üniversitedir. Öğrencilerin başarısını desteklemek için uygulamalı öğrenmeye odaklanan, güncel ve ilgili programlar sunmaktadır.

Deneyimli kadroları, potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmak için uzmanlıklarını kullanarak en yüksek kalitede eğitim sunar.

Toronto kampüsleri, Ontario’nun başkentinin merkezinde - Kanada’nın iş ve kültür merkezi - yer almaktadır ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlamakta ve onları başarılı profesyoneller olmalarına yönlendirmekte çok iyi bir okuldur. 


GUS Grubunun bir parçası

GUS, dünya çapında 20'den fazla yükseköğretim kurumundan oluşan bir ağdır. Kuzey Amerika, Avrupa, Singapur ve daha birçok okuldaki GUS, şu anda 55.000'den fazla öğrenciye eğitim vermektedir. TSoM, başarısı kanıtlanmış bir geçmişi olan ve yalnızca öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklanan bir grubun parçası olmaktan gurur duyuyor.

 

Kabul şartları

- Ontario Ortaöğretim Kurumu Diploması veya Deng * veya **Yetişkin öğrenci

- 18 yaş veya üstü olmak

- Ana dili İngilizce olmayan kişiler için IELTS 5,5 veya dengi

Başka bir ülkede alınmış bir not dökümü, diploma veya sertifika, onaylı bir değerlendirme kuruluşu tarafından bir Ontario OSSD seviyesinde olduğunun belirlenmesi halinde, Ontario lise diplomasına denk kabul edilir.

Yetişkin öğrencilerin en az 18 yaşında olmaları ve bir Wonderlik Eğitim Seviyesi Sınavını geçmeleri gerekir.

Toronto School of Management bölümleri için tıklayınız.

 

Detaylı bilgi için Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.