Concordia Üniversitesi Chicago

CONCORDIA UNIVERSITY CHICAGO (CUC)

1864 yılında öğretmenler için bir kolej olarak kurulmuştur. Bugün Fen Edebiyat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Lisansüstü Eğitim Fakültesi ve Yenilik ve Profesyonel Programlar Fakültesi'nden oluşan kapsamlı bir üniversitedir. CUC, lisans derecesine götüren lisans programları ile yüksek lisans ve doktora dereceleri veren lisansüstü programlar sunmaktadır. Üniversite, Lutheran Kilisesi - Missouri Sinodu'na bağlıdır ve ülke çapında kolejler ve üniversiteler ağı olan Concordia Üniversite Sisteminin bir üyesidir. 

Chicago Concordia Üniversitesi'nde, dünya genelindeki öğrencilere gelenekleri ve akademik yenilikleri içeren olağanüstü bir eğitim sunmaktan gurur duyuyoruz. Farklı akademik programlarımız, öğrencilerin değişken ilgi alanlarının yanı sıra, dünyanın değişen ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Profesörlerimiz yıllarca süren mesleki ve akademik deneyimlerini paylaşmaya hazıdır. Onların öngörü, uzmanlık ve tavsiyelerinden yararlanacaksınız. Akademik yolculuğunuzun her adımında özel ve kişiye özel destek alacaksınız.

Ayrıca, ilham alacağınız, meydan okuyacağınız ve katkılarınız için teşekkür edeceğiniz sıkı sıkıya bağlı bir topluluğun bir parçası haline gelirken, Chicago şehrinin sayısız kaynağına da erişebileceksiniz.

Öğrencinin katılımı, harika öğretim, canlı topluluk hayatı ve mezun olduktan sonra başarılı sonuçlar... Bunların hepsi CUC deneyimine dayanmaktadır, bu yüzden ulusal bir College of Distinction (Farklılık Okulu) olarak kabul edildik.


Başvuru için gerekli belgeler

• İngilizce yeterlilik belgesi: IELTS: minimum 6.0 veya TOEFL: minimum 72 (online skor)

• İmzalanmış kabul formu

• Orijinal transkript

• Pasaport fotokopisi

• Finansal durumunuzu gösteren belgeler

 


Daha detaylı bilgilendirme için Bilgi Formu'nu doldurabilir veya Kadıköy'deki Truva Yurtdışı Danışmanlık ofisimizde danışmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.