Genel İngilizce

Başlangıç seviyesinden ileri düzey İngilizce bilgisine ait tüm adayların katılabileceği programlardır. Genel  İngilizce programları özel okullarda her pazartesi ve devlet okullarında dönem dönem kayıt yaptırabileceğiniz programlardır. Her seviyede ve haftada 15–20–25 veya 30 saat ders programından oluşan bu kursların süresi, 2 ile 52 hafta arasında değişir. İngilizce ders saatleri normalde sabah 9’da başlayıp bazı programlarda öğleden sonraya kadar devam edebilir. Adaylar, seviye testi yaptırdıktan sonra uygun olan sınıflara yerleştirilir. Genel İngilizce kursları okuma yazma dinleme konuşma olmak üzere 4 ana unsurdan oluşur. 

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

 

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu