Yazılım Mühendisliği , Siber Güvenlik

Simon Kuznets Kharkiv Ulusal Ekonomi Üniversitesi Simon Kuznets adını taşıyan Kharkov Ulusal Ekonomi Üniversitesi, Doğu Ukrayna’nın ekonomik profilinin tek uzmanlaşmış devlet yüksek öğretim kurumu olup, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora alanlarında eğitim vermektedir.  Üniversite bünyesinde 7 Fakültede toplam 7200 öğrenci öğrenim görmektedir.  Simon Kuznets Kharkiv Ulusal Ekonomi Üniversitesi 2002 yılından beri uluslararası kuruluşlar ve dernekler üyesidir. Yabancı ülkelerde çalışmak için uzman yetiştirmeyi sağlayan dördüncü akreditasyon seviyesindeki bir üniversitedir.1949’dan beri,dünyanın 77 ülkesinden gelen öğrenciler üniversitemizde  için uzmanlık eğitimi almıştır.

 

 

 

Eğitim Fiyatları Rusça : 1.200 $

Eğitim Fiyatları İngilizce : 1.300 $

Yıllık Konaklama : 350 $

Birinci Yıl Harç Ücretleri : 800 $

Yıllık Genel Toplam : 2.350 / 2.450 $

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu