Guard.me Sigortası

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile yurt dışına çıkmadan önce sigortanızı yapın ve ayrıcalıklı bir şekilde yurt dışına tam güvenle çıkın! Guard.me, yurtdışında eğitim alan öğrenciler için dünya çapında destek ve yardım sunan kapsamlı bir sağlık sigortası poliçesidir. Yurtdışında eğitim alan öğrenciler için tüm ülkelerde geçerlidir. Truva Yurtdışı Eğitim olarak Guard.me sigortanın Türkiye temsilciliğini yapmaktayız. Guard.me sağlık sigortası için sizleri ofisimize bekliyoruz.


Guard.me sigortasına dahil olanlar

- Doktor ve Fizikçi Guard.me yurt dışı eğitim sigortası tarafından şartlar sağlandıkça karşılanır. 
- Acil durum odası Guard.me yurt dışı eğitim sigortası tarafından şartlar sağlandıkça karşılanır. (Doktor onayına tabidir.)
- Ambulans Guard.me yurt dışı eğitim sigortası tarafından şartlar sağlandıkça karşılanır. (Acil bir durumda hastahaneye gidilemediğinde ambulans çağrılınca)
- Testler ve x-rays Guard.me yurt dışı eğitim sigortası tarafından şartlar sağlandıkça karşılanır. (Doktor onayına tabidir.)
- Hastane masrafları Guard.me yurt dışı eğitim sigortası tarafından şartlar sağlandıkça karşılanır. (Doktor hastahanede kalınması gerekli dediği sürece)
- Dişçi Guard.me yurt dışı eğitim sigortası tarafından şartlar sağlandıkça karşılanır. Diş tedavisinde akut sancılar ve kazayla oluşan diş kırıkları dahildir. Çürük tedavileri dahil değildir.
- Reçeteli ilaçlar Guard.me yurt dışı eğitim sigortası tarafından şartlar sağlandıkça karşılanır.  (Doktor onayına tabidir.)

Dahil olmayanlar

- Extreme sporlar sonucu oluşan kazalar
- Alkol ve uyuşturucu sonucu oluşan problemler
- Kronik hastalıklar
- Reçetesiz alınabilen ilaçlar
- Plastik ve kozmetik estetik müdahaleler

Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.