Wimbledon School of English - Pangbourne College / Berkshire

 

WIMBLEDON SCHOOL OF ENGLISH – PANGBOURNE COLLEGE

Konaklama: Yurt Konaklama

Sınıf Mevcudu: 14 kişi

Yaş Aralığı: 12-17 yaş arası

Gidiş - dönüş günü: Pazar - Cumartesi

Kurs Tarihleri: 7 Temmuz – 03 Ağustos 2019 arası

Haftalık Ders Saati: Haftalık 18 saat

 

Wimbledon School of English  Pangbourne College / Berkshire ile ilgili görsel sonucu

Dil Becerileri Atölye Çalışmaları: Öğrenciler, kurs süresince her hafta farklı bir ders için bir atölye çalışması yapmayı seçebilirler.

Konaklama: Erkek ve kız çocukları, çift kişilik veya çok yataklı odalar bulunan ayrı yurtlarda kalırlar. Her binada televizyonlar, kanepeler ve oyunlar ile sosyalleşmek için ortak alanları vardır.

Yemekler: Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde hem sıcak hem de soğuk yiyecekler için sağlıklı bir seçenek sunulur - vejetaryen, vegan, helal ve glutensiz yemekler de mevcuttur.

Sosyal Program: Her hafta ünlü şehirlere ve kültürel yerlere iki tam günlük gezi. Bunlar ücretlere dahildir. Öğrencilerin katılmak istedikleri takdirde, ek ücrete tabi olacak isteğe bağlı bir pazar günü gezileri vardır. Her öğleden sonra, çeşitli aktiviteler ve sunulan sporlar vardır ve ayrıca oyunlar ve parti geceleri gibi akşam eğlencelerimiz de vardır.

İsteğe Balı Ekstralar: Öğrenciler, sosyal aktiviteler programımız yerine, öğleden sonraları binicilik, tenis koçluğu veya su sporlarını seçebilirler. Bunlar ayrıca ücretlendirilir

Sabah Öğle Akşam yemek dahil yurt konaklama  

Haftada 18 saat İngilizce ders

Ücretsiz Wifi

Kurs kayıt ücreti

Ders materyalleri

Kurs bitiminde sertifika

Sigorta

Aktiviteler ve geziler

Havaalanı transfer ücreti (Heathrow gidiş – geliş)

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp: +90 532 659 70 80


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu