Ivan Kozhedub Kharkiv Üniversitesi

 

Ukrayna’da Pilotaj Bölümü

Gökyüzü sınırsız serüvenlerini yaşamayı hayal eden bireyler yurt dışı pilotluk eğitimi şartları hakkında bilgi edinmek istemektedir. Ukrayna’da Pilotaj Bölümü sağladığı imkanlar sebebiyle dünyanın pek çok ülkesindeki gençler tarafından da ilgi görmektedir. Havacılık sektörlerinin eğitimi ve iş olanakları hakkında nitelikli eğitimler sağlayan Ukrayna üniversiteleri sizlere gelecek vaat etmektedir.

 

Yurt dışı uçuş okulları konusunda saygın bir yerde bulunan Ukrayna, Türk adaylardan oldukça fazla rağbet görmektedir. Bu alanlarda sunulmakta olan fırsatlar sayesinde Ukrayna, cazip ve kıymetli bir lokasyon olmaktadır. Ukrayna tıp eğitimleri ve Ukrayna hukuk eğitimlerinin yanı sıra hem adaylar hem de aileleri için Havacılık ve Pilotaj eğitimi için de Ukrayna’yı tercih etmektedirler. Ukrayna’da Pilotaj Bölümü veren kurumların diğer ülkelere kıyasla daha makul fiyatlar, sınavsız giriş kolaylıkları, nitelikli eğitimcileri ve kendilerine ait olan eğitim pistleri ile sizlere eğitimler vermektedirler. Ukrayna barındırdığı tüm bu avantajlar sayesinde yurt dışı pilotluk eğitimi konularında etkin bir seçenek olarak ön plana çıktığını da görmekteyiz. Sizlerde yurt dışı pilot okulları araştırmaları içerindeyseniz hayallerinize hızlıca bir adım atmanız da mümkündür.

 

 

Eğitim Fiyatları Rusça : 2.800 $

Yıllık Konaklama : 800 $

Birinci Yıl Harç Ücretleri : 800 $

Yıllık Genel Toplam : 4.400 $

 

Detaylı bilgi için Truva Yurtdışı Eğitim ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.