Harkov Ulusal Eczacılık Üniversitesi

 

Ukrayna’da Eczacılık Bölümü

 

Ukrayna’da eczacılık bölümleri tıp fakültelerinin içerilerinde yer almaktadır. Artık günümüzde insanlar ülkemizdeki taban puanların yükselmesi ve özel okullara her yeni geçen gün gelen zamlar yüzünden artık istedikleri bölümleri okuyamaz hale gelmişlerdir. Ülkemizde çok yüksek puanlar ile okuyacağınız tıp bölümlerini yurt dışında YÖK tanınırlığı sayesinde oldukça kolay okumanızda mümkün olmuştur. Her geçen gün taleplerin arttığı bölümlerden bir diğeri ise eczacılık olmaktadır. Ancak insanlar ülkemizde bu bölümü çok zor şartlarda okuyabilmektedir. Bu sebeple artık insanlar yurt dışı seçimleri içinde Ukrayna’yı sıkça tercih etmektedirler. Günümüzde Ukrayna’da Eczacılık Bölümühakkında da pek çok genç araştırmalara başlamış durumdadır.

 

Eğitim Fiyatları Rusça : 4.100 $

Eğitim Fiyatları İngilizce : 4.750 $

Yıllık Konaklama : 350 $

Birinci Yıl Harç Ücretleri : 950 $

Yıllık Genel Toplam : 5.400 / 6.050 $

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu