Klinik Psikolojisi MasterVarşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi / University of Social Sciences and Humanities (SWPS) 1996 yılında kurulmuştur. SWPS, ülkede üniversite sıralamasında her yıl ilk üçte yer almakta olup Polonya’nın en prestijli üniversitelerindendir. Kaliteli ve yüksek standartlardaki eğitimi ile Wprost dergisinde 6 kez akademik mükemmeliyet ödülü almıştır. 13.500 öğrenci eğitim görmekte olup Varşova’nın en çok öğrencisi olan özel üniversitesidir.

Yurtdışında üniversite eğitimi için iyi bir seçenek olan üniversite, özellikle Psikoloji yüksek lisans programında sosyal psikoloji, klinik psikoloji, internet ve iletişimde sosyal psikoloji, psikolojide nörobilim gibi uzmanlık alanları sunması ile dikkat çekmektedir. 20 eğitim programına sahip üniversitede 2 bölüm sadece İngilizce olarak sunulmaktadır.

5 ayrı şehirde (Warsaw, Wraclow, Ponzan, Katovice, Sopot) eğitim veren üniversitede Avrupa ülkelerinden, Türk, USA, Çin, Afrika’dan gelen öğrencilere İngilizce Psikoloji eğitimi verilmektedir.

Üniversite, National Accreditation Comittee tarafından en iyi psikoloji programını uygulayan üniversite olarak seçilmiştir.


İngilizce Hazırlık Kursu - Preparatory Courses

Yıllık Ücret: 3000 Euro  (AB'ye dahil olmayan ülkelerden)

Eğitim süresi: 600 saat İngilizce


Clinical Psychology Bachelor ( Master )

Eğitim süresi: 2 Yıl

Yıllık Ücret: 4.300 Euro

Ingilizce dil yeterliliği: IELTS  6.0  

 

Konaklama

Yurdun adı: Rogaś, Sarna, Jelonek

- Odalar çift kişiliktir.

- Bir dairede 2-3 oda bulunmaktadır.

- Odalar dananımlıdır. (yatak,masa,sandalye,galdrop,kitaplık)

- Internet bağlantısı vardır.

- Televizyon ortak kullanılan,dinlenilen salondadır.

- Çamaşırhane, mutfak ortak kullanımdır.

- 24 saat güvenliği bulunmaktadır.

Ücreti: 600 PLN aylık ödenmektedir.

Deposit: 590 PLN (iadesi yapılır) 

Konaklama Kayıt Ücreti : 50 PLNPolonya'da üniversite eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak ve size uygun programı seçmemizde yardımcı olmamızı istiyorsanız Truva ofisimize gelerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.