Trebas Institue - Toronto & Montreal

ÜLKE:   KANADA

OKUL:  TREBAS INSTITUTE

ŞEHİR: TORONTO&MONTREAL 2022  

Müzik, film, teknoloji ve iş dünyası hakkında geniş bir program portföyüne sahip olan Trebas Institute, öğrencilerine seçtikleri sektörde rekabet üstünlüğü sağlayan, yenilikçi eğitimler vermeyi amaçlamaktadır. Üniversitenin akredite edilmiş tüm programlarını, İngilizce veya Fransızca olarak alabilirsiniz. Program içerikleri, pazar dinamiklerine uygun şekilde sürekli olarak güncellenen Trebas, güçlü network ağı ve özel kariyer hizmetleri sayesinde öğrencilerinin, ileride iş hayatlarına katma değer sağlamayı hedeflemektedir. 

Üniversitenin program portföyü günümüz piyasasının değişen taleplerini karşılayacak şekilde genişletilmektedir. Montreal kampüsünün İngilizce ve Fransızca bölümlerinden mezun olmuş öğrencilerinin %79,5'i mezuniyetlerini takiben 6 ay içinde, eğitim aldıkları bölümler ile ilgili firmalarda iş bulmuş ve çalışmaya başlamışlardır.

Trebas Institute, öğrencilerine eğitim süreleri boyunca sektörden tanınmış kişiler ile bir araya gelme fırsatı sunmaktadır. Çeşitli etkinlikler sayesinde öğrenciler staj imkânı bulabilir veya Trebas Institute kariyer danışmanlarının desteği ile Kanada'da iş deneyimi imkânı elde edebilirler. Okulun anlaşmalı olduğu firmalar arasında; Ubisoft, Universal Music, Sennheiser Canada, Warner Chapple Publishing, SONY Music Canada ve Corus Entertainment örnek olarak gösterilebilir.

PGWP (Post Graduate Work Permit) Programı

Trebas’e gelen uluslararası öğrenciler, PGWP (Post Graduate Work Permit) uyumlu programlar sayesinde eşleri ve çocuklarını da yanlarında getirebilirler. Böylece hem eşleri çalışma izni alıp çalışabilir hem de çocukları Kanada okullarında eğitimlerine devam edebilirler. Okulun, aile olarak gelmek isteyen öğrencilere destek sağlayabileceği bir ‘Student Family Services’ departmanı da bulunmaktadır. Bu program sayesinde geleceğinize ve kariyerinize yatırım yaparken, ailenizle beraber Kanada’da yaşama fırsatını da yakalayabilirsiniz. Çünkü Trebas Instıtute’de 2 yıl PGWP uyumlu eğitim alan öğrenciler, 3 yıl oturma ve çalışma iznine sahip oluyor!

Türkiyede’den başvuran öğrenciler için sınırlı bir süre için geçerli olan burs imkanı bulunmaktadır.

 

MONTREAL KAMPÜSÜ                                                                                         2022 Fiyatları

LEA.DU: Computer Security Analyst                                                                      

  • 2 years program eligible for Post-Graduate Work Permit                           30.000 CAD           (7.200 CAD burs imkanı)

LEA.DT: Analytics, Big Data and Business Intelligence

  • 2 years program eligible for Post-Graduate Work Permit                           32.000 CAD           (7.200 CAD burs imkanı)

LCA.FQ: e-Commerce and Online Business Management

  • 2 years program eligible for Post-Graduate Work Permit                           28.000 CAD           (4.000 CAD burs imkanı)

NWY.1V: Digital Marketing & Social Media                                                               9.200 CAD

 

Montreal Kampüsündeki programlar her yıl, Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında başlamaktadır.

e-Commerce & Online Business Management and Audio & Video Post-production, Computer Security Analyst and Analytics, Big Data and Business Intelligence programları ise her yıl, Ocak, Nisan, Temmuz ve Eylül aylarında başlamaktadır.

İngilizce seviyesi olarak IELTS 5.5 gerekmektedir.

Kayıt ücreti 250 CAD

 

TORONTO KAMPÜSÜ                                                                                  2022 Fiyatları

Audio Engineering & Production/DJ Arts*                                                          21.800 CAD                          

Entertainment Management*                                                                                18.500 CAD

Film & Television Production and Post-Production                                           21.800 CAD           (4.000 CAD burs imkanı)

Data Analytics Co-op**                                                                                            14.495 CAD

Cybersecurity Specialist Co-op**                                                                           14.495 CAD

Digital Marketing Specialist Co-op**                                                                    14.495 CAD

Toronto Kampüsündeki programlar her yıl, Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında başlamaktadır.

  • Ontario Ministry Colleges and Universities (MCU) tarafından onaylı.
  • ** Vocational programs under the Private Career Colleges Act, 2005 olarak onaylı.

İngilizce seviyesi olarak IELTS 5.5 gerekmektedir.

 Kayıt ücreti 250 CAD

 

Programla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bize ulaşarak, bilgi talep edebilir, bilgi formunu doldurabilir veya randevu alarak Kadıköy’deki Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 216 414 77 50

WhatsApp'tan mesaj göndermek için tıklayınız.


Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.
Bilgi Formu