Humber College


Kanada'nın en büyük şehri Toronto'da bulunan Humber, akademik itibarı ve uluslararası öğrencilere sunduğu inanılmaz yaşam deneyimiyle gurur duyuyor. Her yıl 90'dan fazla ülkeden gelen öğrenciler tarafından tercih edilen Humber College, misafirperver ve yüksek eğitim kalitesi olan bir eğitim kurumudur. 

Polytechnics Canada'nın bir üyesi olan Humber College, geniş eğitim yelpazesiyle eğitim odaklı programlar sunmaktadır: sertifikalar, diplomalar, lisans dereceleri, yüksek lisans sertifikaları ve uygulamalı teknolojide çıraklık eğitimi, yetenekli ticaret ve mutfak sanatları gibi seçebileceğiniz 350'den fazla programla birçok fırsata sahiptir. 

Humber, iş dünyası ile güçlü ortaklıklar kuruyor ve kişiye özel kurumsal eğitim yoluyla yılda 15.000'den fazla insanı eğitiyor. 

 

Süre: İki yarıyıl veya 600-700 ders saati.

Başvuru Koşulları: Ortaokul diploması veya eşdeğeri veya en az 19 yaşında olmak

 

Kayıt için gerekli olan belgeler

  Lise Diploması

•  Transkript

•  İngilizce Dil Seviye puanları: minimum TOEFL 84, IELTS 6.5

•  Başvurulacak bölüme göre istenen belgeler hazırlanmalı

•  75 CAD başvuru ücreti ödenmeli

 

Humber College'da birçok sertifika programı vardır. Tüm programların listesine ulaşmak için tıklayınız.Kanada'da üniversite eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak ve size uygun programı seçmemizde yardımcı olmamızı istiyorsanız Truva ofisimize gelerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.