Centennial College


CENTENNIAL COLLEGE

Kanada Ontario Eyaleti'de 1966 yılında kurulmuştur. Son 50 yılda, Centennial College, kendisini Çin, Hindistan, Güney Kore ve Brezilya gibi ülkelerde bulunan yerel bir topluluk kolejinden dünyadaki büyük ve kaliteli ve yenilikçi bir kuruma dönüştürmüştür.

Odak noktalarını daima öğrencilerine lider olmayı öğretirken, iş gücüne hazır mezunlar hazırlamak olmuştur. Mezunlarını küresel olarak başarılı olmaya hazırlarken, yerel topluluklarla kalıcı ortaklıklar kurmak için çalışmaktadır.

Yerel olarak, dört Toronto kampüsünde iş endüstrisi tarafından tanınan tam ve yarı zamanlı programlar sunmaya devam etmektedir. İster sınıflarda, ister laboratuvarlarda, ister toplumda olsun, Centennial öğrencisi mezun olmadan önce gerçek dünyayı tecrübe eder. 

Öğrencileri iş hayatına hazırlar ve geri bildirimlere göre Centennial mezunlarının yüzde 94'ünden fazlası işe alımlarından ya memnun yada çok memnun kalıyor.

Centennial College, uluslararası öğrencilere eğitim veren kapsamlı çalışmalar yürütmekte. İspanya'da bir sömestr ya da Güney Afrika'da bir staj... Yenilikçi ve girişimci olan, teknolojinin faydalarından yararlanan, çalışanlarını yaratıcı bir şekilde ilerleten, topluluklarla ve işverenlerle daha fazla köprü kurmak ve mezunlarını anlamlı işler yapmasını sağlayan vizyonuyla Centennial College 250'den fazla diploma ve sertifika programını tam zamanlı ve sürekli eğitim halinde sunmaktadır.  

Kanada'nın en köklü devlet koleji olan Centennial College'ın birçok kampüsü vardır: Ashtonbee Campus, Downsview Campus,Morningside Campus Progress Campus, Story Arts Centre.

Başvuru için gerekli belgeler:

- Uluslararası öğrenci başvuru formu

- Bir Ontario Secondary School Diploma (OSSD) veya dengi

- İngilizce yeterlilik sınavı: TOEFL için 80 ve üzeri puan. IELTS için 6 ve üzeri gereklidir.

Centennial College'da Sertifika Programları:

- İşletme Yüksek Lisans Sertifika Programları

- İletişim, Medya, Sanat ve Tasarım Yüksek Lisans Sertifika Programları

- Toplum ve Sağlık Çalışmaları Yüksek Lisans Sertifika Programları

- Mühendislik Teknolojisi ve Uygulamalı Bilimler Yüksek Lisans Sertifika Programları

- Konaklama, Turizm ve Mutfak Sanatları Yüksek Lisans Sertifika Programları

Uluslararası öğrencilere sunulan programları görmek için tıklayınız.


Detaylı bilgi için Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.