University Of Sunderland

 

MBA ( Master of Business Administration ) Programı

 

Sunderland Üniversitesi MBA programı önceki iş tecrübenizi temel alır ve gerçek dünyadaki yönetim yeteneklerinizi geliştirir. Eğitim süresince stratejik bilginizi, işlevsel yeterliliğinizi ve problem çözme yeteneğinizi geliştireceksiniz. Ayrıca uluslararası yönetim uygulamalarının nasıl uygulanacağını da öğreneceksiniz.

MBA programı, problem çözme yeteneği ve teoriyi gerçek dünyadaki zorluklarla ilişkilendirmeye odaklanmaktadır. Bunun bir parçası olarak, yerel işletme ziyaretlerinin yanı sıra pratik iş deneyimlerini paylaşan konuk konuşmacılar ile öğrencileri desteklemektedir.

Sunderland Üniversitesi Londra Kampüsü
Sunderland Üniversitesi Londra Kampüsü, Avrupa'nın en önemli finansal merkezlerinden biri olan Canary Wharf 'da yer almaktadır. Kampüs dünyanın dört bir yanından 2.000'den fazla lisans ve lisansüstü eğitim alan öğrenciye hizmet sunmaktadır. Sunderland Londra Kampüsü, öğrencilere dinamik bir öğrenme deneyimi sunarak son teknoloji ürünü tesisler ve altyapılar sunmaktadır.

 

Başlangıç Tarihleri : 21 Ekim 2019 /20 Ocak 2020

Kampüs : Londra

Süre : 12 Ay

 

Başvuru İçin Gerekli Evraklar: 

 - Pasaport

 - Lisans Mezuniyet Transkript Veya Diploma Supplement

 - Geçici Mezuniyet Belgesi Veya Diploma

 - Öğreni Belgesi (Lisans son sınıf öğrencileri için)

 - 2 Akademik Referans Mektubu

 - 1 İş Veya Staj Referans Mektubu

 - CV

 - UKVI Academic IELTS Sonucu

 - Niyet Mektubu

Ücret : 11.500 Sterlin

Daha detaylı bilgilendirme için Bilgi Formu'nu doldurabilir veya Kadıköy'deki Truva Yurtdışı Danışmanlık ofisimizde danışmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

 

Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.