İzlenimler

H. K..

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına İnternet üzerinden yurtdışı eğitim fırsatlarını araştırırken karşılaştım. Hem İrlanda Dil okulu hem Amerika vize süreçlerimde gösterdiğiniz ilgi, disiplin ve detaylı çalışma sayesinde bu süreçleri kolay ve sorunsuz bir şekilde atlattım . Bu süreçte bana her türlü desteği sağlayan Truva ailesine ve özel olarak Çişem Hanım’a çok teşekkür ederim. Enerjisi ve pozitifliğiyle sürecimin başlangıcından bu yana her zaman yanımda oldu, olmaya da devam ediyor :) Belgelerimin hazırlığı aşamasında büyük bir hassasiyetle çalışıldı. Tüm vize aşamaları ve süreçler hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirildim. Oldukça memnun kaldım. Work & Study programı ile geldiğim Frances King School of English/Dublin’de dil eğitimimin 3.ayını doldurmak üzereyim. Sıcakkanlı insanlarıyla, her adım başındaki renkli irish barlarıyla, yemyeşil doğasıyla bir çok ülkeden insanın tercih ettiği, samimi atmosferi olan bir şehir Dublin. Hiç mi negatif yanı yok diyeceksiniz, elbette ki var yaz sezonunda gelmediyseniz güneşi biraz özleyebilirsiniz :) İngilizceyi 4 duvarın dışında da yaşayarak, eğlenerek keyifle öğrenebileceğiz bir yer. Ayrıca IT sektöründe çok fazla iş imkanı sunması benim Dublin’i seçmemin en büyük nedenlerinden biri oldu. Buraya gelişimin 68. Gününde global piyasada tanınan bir firmadan iş teklifi aldım ve dil eğitimimden sonra profesyonel kariyerime burada devam ediyor olacağım. Birden çok kez tecrübe eden biri olarak söylüyorum ki kurduğumuz hayaller ne kadar büyük olursa olsun, sandığımız kadar uzakta değil. Ben hayallerime ulaştım sıra siz de ! Kesinlikle ! Dil okulu fiyatlarının, İngiltere ve Amerika da ki okullara kıyasla öğrenci bütçesine daha çok hitap etmesi ayrıca okurken çalışma imkanı da sunduğu için dil okulu düşünenlerin İrlanda’ya bakmasını kesinlikle öneririm ve şunu da eklemek isterim Irish aksanı sanılanın aksine, çok daha anlaşılır :)

 • İrlanda Dublin

Ahmet K..

Yüksek Lisans eğitimi sırasında arkadaşımın tavsiyesi üzerine Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığını duydum. En kısa sürede görüşmeye gelim.Kendi adıma aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Gerek evrakların hazırlanmasında ,gerek başvuru süreci olsun her konuda tam destek aldım. Yurtdışında eğitim almak isteyen tüm öğrenci arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum :)) Danışmanlar güler yüzlü , samimi ve işlerinde gerçekten çok başarılılar. Sadece vize ile ilgilenen danışmandan değil herkesten her türlü yardımı alabiliyorsunuz. Telefon , mail trafiğinde size çok hızlı dönüş yapıp ,sorularınıza kısa sürede cevap gönderiyorlar. Özellikle bu aşamada çok memnun kaldım. Bunun için Truva Danışmanlığa büyük bir teşekkür borçluyum. Çevremde bu tarz eğitim almak isteyen tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim. Gideceğiniz yerin şartları,imkanı size detaylı bir şekilde aktarılıyor ve vize alma sürecinde her türlü destek size sağlanıyor. Bu şekilde evraklarınızı hazırlamakta zorlanmıyorsunuz.Çanta dolusu evrak var diye korkmayın,çünkü her aşamada yanınızda TRUVA desteğini bulacaksınız.Hayatınıza yön vermek için muhakkak danışın.

 • İrlanda Dublin

ERTAN C..

Daha önceden şirketiniz aracılığıyla Dil Eğitimi alan bir arkadaşımın tavsiyesiyle Truva Yurtdışı Eğitim ile tanıştım. Danışmanlığı, geleceğine ve hayatına yön vermek isteyen herkesin en doğru ve en yararlı seçimi yapabilmesi için elinden gelen yardımın en iyisini sunmaya çalışan bir hizmet birimidir ve Truva Yurtdışı Eğitimin bunu en güzel şekilde yaptığını almış olduğum hizmetten ve memnuniyetimden yola çıkarak belirtmek isterim. Başta Çisem hanım olmak üzere, bütün ekibin ve çalışanların son derece ciddi ve profesyonel şekilde işlerini yaptığı ve her şeyi adayların avantajına ve yararına düzenleyen bir ekip olduğuna şahit oldum ve ekipte çalışan herkesin sunmuş olduğu hizmetten çok memnun kaldım tüm ekibe ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Vize alma sürecimde bana vermiş olduğu destek ve yardımlarından dolayı çok memnun kaldığımı belirtmek isterim ve bu yüzden Çisem hanım ve ekipteki diğer herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim. İrlanda her öğrencinin eğitim almak isteyeceği eğitim standartları çok yüksek olan ülkelerinden biridir. İngilizce eğitimi almak için İngilizceyi gerçek anlamda öğrenebilmek için İngilizce konuşulan bir ülkede eğitim almanın çok büyük bir avantaj olduğunu düşünüyorum aynı zamanda son zamanlara vermiş olduğu eğitim ile Avrupa ülkeleri arasında önemli yere sahip ve ödül almış bir dil okuluna kayıt olduğum için ve burada eğitim alacağım için çok mutluyum.

 • Mayıs
 • 15
 • 2019
 • İRLANDA DUBLİN

Mustafa Y..

Truva danışmanlığı bir tanıdığım sayesinde öğrendim. Danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım. Özellikle çalışanların samimi tavırları ve ilgilenmeleri beni çok mutlu ve memnun etti. İstediğimiz zaman sorularımıza ve telefonlarımıza hemen cevap alabildik. Vize danışmanlık süresince gerçekten çok ciddi anlamda desteğiniz oldu. Güzel ve samimi bir dille vize görüşmesinden önce neler yapılması gerektiğini iyi bir şekilde anlattılar. Teşekkür ederim..

 • Nisan
 • 26
 • 2019
 • AMERİKA NEW YORK

Mustafa D..

Truva Yurtdışı Eğitimi bir tanıdığım vasıtasıyla öğrendim. Yurtdışı eğitimi hakkında bilgili bir ekip her konuda beni bilgilendirdi ve yardımcı oldu. Danışmanlar uzun yıllar yurtdışında yaşamış ve tecrübeleriyle insanlara yardımcı olmaya çalışıyorlar. Sayelerinde yurtdışında yaşayacaklarıma dair aklımda hiçbir endişe oluşmadı. İrlanda kendi içinde sakin ve güzel bir ülke ayrıca eğlenceli bir yer. İngilizcesi anlaşılır ve yabancı dil için tercih edilebilecek ülkeler başında. İrlanda'yı herkese öneririm yeni bir çok miletten insanla tanışma fırsatınız oluyor. Yeni gidecekler için ayrıca ekonomisi de uygun bir ülke. Truva insanın ailesi gibi hissettiği bir acente. Teşekkürler..

 • Mayıs
 • 02
 • 2019
 • İRLANDA DUBLİN