Kalite Politikamız

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 24 yıllık tecrübesiyle yurt dışında; Dil okulları, Yaz Okulları, TOEFL, IELTS, Lise, Üniversite, Polonya’da Üniversite Eğitimi, MBA, Master, Sertifika, Au-Pair, Vize konularında hizmet vermektedir. Danışmanlığımız, deneyimli kadrosuyla size yurt dışındaki başarılarınızda katkıda bulunmayı amaç edinmiştir. Adaylarımıza, programa katılmadan önce gidecekleri ülke ve programla ilgili olarak detaylı bilgi verilmektedir ve program süresince de danışmanlık hizmetlerine devam edilmektedir. Yurt dışında hemen hemen her ülkede ve her alanda eğitim görmek isteyen kişilere düşük maliyeti ve güvenilirliği prensip edinerek, etik kurallardan ödün vermeden size en uygun eğitim hizmetini sunmaktan memnuniyet duyarız.

Vizyonumuz

Truva Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nı sektörde herkesin tercih edeceği bir marka yapmak ve uluslararası sektörde da referans gösterilen bir güce ulaşmak.

Misyonumuz

* Kurumsal değerlerimiz ışığında sektöre yön vermek,
* Türkiye’de eğitim bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak,
* Müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulamak,
* Finansal gücümüzü uluslararası standartlara yükseltmek ve şirketimizin değerini artırmaktır. 
* Hizmet sunumunda adil ve şeffaf olmak, güler yüzle karşılamak ve gülen yüzle uğurlamaktır.

Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.