Malta Dil Okulları

Malta'da Dil Eğitimi

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenler için tercih edebilecekleri pek çok farklı ülke bulunmaktadır. Bu ülkelerden biri olan Malta, çok sayıda dil okulunu sınırları içerisinde bulundurması, okulların geniş kompleksleriyle sundukları avantajlı eğitim imkanlarıyla uluslararası öğrenciler için cazibe merkezi haline gelmiştir.

Yurtdışında İngilizce eğitimi için uluslararası alanda en iyi hizmet kalitesine sahip dil okullarına sahip olan Malta, uzun yıllar Birleşik Krallık hakimiyetinde kalmış olması sebebiyle anadilinin İngilizce olması, Avrupa Birliği üyesi bir ülke olması, 6 aylık dil okuluna gidenlere uzun süreli Schengen vizesi veriyor olması, Akdeniz ülkesi olması, Türkiye ile uçuş mesafesinin kısa mesafe olması gibi etmenlerle de Türk öğrencilerin yurtdışı eğitim tercihlerinde ilk sıralarda olan ülkelerden biridir. Malta’yı en çok tercih edilen ülkeler arasına ekleyen bir diğer önemli unsur ise uluslararası öğrencilere sağlamakta olduğu çalışma iznidir.

Malta'da İngilizce eğitim veren yurtdışındaki partner okullarımız, öğrencilerimizin konaklamalarını en iyi şekilde seçmekte ve havaalanı karşılama hizmetini sağlamaktadır. 

 

a m language school malta ile ilgili görsel sonucu

Malta'da Work and Study - Çalışarak İngilizce 

Malta’da Work and Study yani Çalışarak İngilizce yurtdışında dil eğitimi almak isteyen adaylarına daha ekonomik imkanlarla İngilizce dil eğitimi alma olanağı sağlamaktadır. Malta’da çalışma iznine sahip olabilmek için 3 aydan uzun süre İngilizce dil okuluna kayıt yaptırmış olmak gereklidir. Malta, Çalışarak İngilizce öğrenme imkanını İngilizce dil eğitimlerinin 91. günü itibariyle dil eğitimi alan öğrencilere sağlamaktadır. Malta’da çalışma izni, dil okulu öğrencilerine 3. aydan sonra dil eğitimlerine devam ederken haftada 20 saat part-time yasal çalışma imkanı olarak sunulmaktadır. 

waiter in malta ile ilgili görsel sonucu

 

Malta Work and Study Programının Öğrenci Adaylara Sağladıkları 

-Ana dili İngilizce olan Malta'da İngilizce eğitim alıp aynı zamanda Malta'da çalışarak para kazanma imkanı,

-Malta'da çalışırken hem günlük masraflarınızı karşılayabilme hem de aktif İngilizce kullanmanız sayesinde İngilizce dil becerilerinizi daha kolay güçlendirebilirsiniz.

-Malta'da eğitimin dışında boş vakitlerinizde okul arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirip İngilizce pratiği yapabileceğiniz ve sosyalleşebileceğiniz pek çok sosyal ortam bulunmaktadır.

-Malta'da dil eğitimi alırken çalışma izni sayesinde diğer ülkelere kıyasla yaşam masraflarınız daha düşüktür.

-Malta’da dil okulu ve konaklama hem kaliteli hem ekonomik imkanla sunulmaktadır.

-Malta’da profesyonellikle eğitim veren en iyi dil okullarında çalışarak İngilizce öğrenme imkanı sağlar.

-Sadece doğal güzellikleriyle değil aynı zamanda tarihi ve kültürel mirasıyla da oldukça zengin olan Malta’da zamanınızı değerlendirebileceğiniz pek çok aktivite bulabilirsiniz.

-Malta'da dil eğitiminin yanında yeni kültürler ile tanışma fırsatı,

-Türkiye’ye yaklaşık 3,5 saatlik uçuş mesafesindedir ve uçak biletleri Amerika, Kanada gibi uzak ülkelere göre çok daha uygundur.

Malta'da Konaklama

Malta'nın, İngilizce eğitiminiz için size sağladığı avantajların yanı sıra, konaklamanız için de sunduğu imkanlar oldukça çeşitlidir. Aile yanı konaklama, özel öğrenci yurdu konaklaması, paylaşımlı öğrenci evleri ve otel konaklaması şeklinde ifade edebileceğimiz en çok talep gören konaklama seçenekleri, sizin talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelliklerine göre ayrılmaktadır.

Malta'da aile yanı konaklama, genelde tek kişilik, çift kişilik gibi seçeneklere sahip olup, sabah akşam yemek dahil, sadece kahvaltı, özel banyolu gibi seçeneklere ayrılabilmektedir. Adayların çok talep ettiği ve memnun kaldığı bir konaklama çeşidi olan aile yanı konaklama, size anadili İngilizce olan ailelerle, ev içerisinde vakit geçirdiğiniz zamanlarda da İngilizce pratik yapabilme olanağı sağlar. Ayrıca Malta'nın kültürünü daha hızlı öğrenme ve adapte olabilme olanağı tanır. 

Öğrenci yurdu ve paylaşımlı apart konaklama gibi seçeneklerinde de tek kişilik, çift kişilik gibi oda seçenekleri ve Self-catering imkanlarına sahip konaklamalardır. Farklı kültürlerden arkadaş grupları edinebileceğiniz , dil eğitiminizin yanı sıra güzel dostluklar kurabileceğiniz ve hatıralar biriktirebileceğiniz bir ortamı size sunmaktadır.

malta ile ilgili görsel sonucu

Malta Hakkında

En iyi dil okullarına sahip olmasının yanı sıra Akdeniz’in bütün turistik güzelliklerini bünyesinde bulunduran Malta, Tarih öncesi dönemlerden bu yana insan yaşamına sahne olan ve zaman zaman çok çeşitli uygarlıkların egemenliğine girmiş olan bir ada ülkesi olduğu için Avrupa’nın ilgi çeken ülkelerinden biridir.

19. Yüzyılda Birleşik Krallık egemenliğine giren Malta, 1964 yılına kadar İngiltere’nin hakimiyet alanlarından biri olmuş ve Malta’da İngilizce ana dil olarak benimsenmiştir. Malta’yı İngilizce eğitimi konusunda ön plana çıkartan en önemli özelliklerinden biri ana dilinin İngilizce olması olsa da tek özelliği bu değildir.

İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrenciler için hem Türkiye ile arasında kısa mesafe olması, hem ikliminin Türkiye’nin iklimine benzer olması, hem de yemek kültürlerinin birbirine yakın olması da Malta’yı cazip kılan özellikler arasında yer almaktadır.

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Malta devletinin onayını alan dil eğitimi kurumları ile çalışarak en iyi ve en kaliteli okullarda eğitim almanızı sağlamaktadır.

MALTA'DA İNGİLİZCE DİL OKULLARININ İNDİRİMLİ KAMPANYALARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN 

TEL: 0216 414 7750 


https://www.truva.com.tr/uploads/thumbs/440/440/0cb8e8ed609c08182235fc27ff38634a.jpg

LSC-MALTA

Malta'da Konaklamalı Uygun Fiyatlı İngilizce Eğitimi

detay

St Julian's

detay
Web sitemizi ve hizmetimizi optimize etmek için çerezler kullanıyoruz. Kişisel Verilerin Kullanımı Kanunu. Kabul Ediyorum. Reddediyorum.